יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מבצע מתנגן באקספון

מבצע מתנגן באקספון

מצטרפים ל'אקספון 018' ומקבלים דיסק מוזיקה חסידית במתנה!

איתמר רוזן, י"ח בניסן תש"ע - 02/04/2010 15:14

מבצע מנגן מבית 'אקספון 018': חברת התקשורת הבינלאומית המובילה במגזר החרדי יוצאת במבצע ענק, לפיו ניגשים לאחד מחנויות גל-פז הפרושים במרכזי המגזר החרדי בירושלים ובבני ברק, מצטרפים ל'אקספון 018' ומשייכים את קו הטלפון הביתי או המשרדי אליה ומקבלים לבחירה במקום את אחד הדיסקים החסידיים החדשים – במתנה!


בחברת אקספון 018 אומרים, כי בהצטרפות לשיוך הקו לחברה, גם נהנים ממחירים אטרקטיביים וכדאיים בשיחות הבינלאומיות, גם מניפים את דגל השמירה על השבת וגם מקבלים דיסק חסידי  שיעשה לכם שמח בחג. בנוסף לכך, עם שיוך קו הטלפון הביתי או המשרדי לאקספון 018, נחסמת הגישה לשיחות בעלי תכנים לא ראויים.


בין הדיסקים הניתנים לבחירה נמנים, בין היתר, מופע האסק האחרון שנערך בארה"ב בו משולבים מיטב הזמרים החסידיים בליווי תזמורת בת עשרות כלי נגינה בניצוחו של ישראל לאם, או הדיסק החדש 'זיץ' של אברימי רוט וכן עשרות דיסקים חדשים נוספים לבחירה.


חנוך רפפורט, מנהל המגזר החרדי באקספון 018 אומר, כי הבחירה באקספון 018 כספקית התקשורת הבלעדית לחו"ל של המשפחה החרדית, היא חכמה ונכונה ולא רק בשל האטרקטיביות שלה ללקוח החרדי. "לנוכח שמירת השבת שנוקטת ההנהלה בקפדנות ובשל חסימת שיחות בלתי ראויות בקו הטלפון לאור ברכתם ועידודם של גדולי ומאורי הדור שליט"א, הופכת אקספון 018 לבחירה האולטימטיבית של המגזר החרדי, וזאת מעבר לעובדה שמחירי השיחות אטרקטיביים ונמוכים משמעותית ביחס לספקיות האחרות".