יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מחייגים כשר: בטלקרט

מחייגים כשר: בטלקרט

הטלכרט הכשר של בזק: כרטיס החיוג המשתלם ביותר, ועכשיו: כרטיס 120 יחידות + 20 יחידות במתנה

איתמר רוזן, כ"ט בניסן תש"ע - 13/04/2010 06:50
לפני כמה חודשים השיקה חברת בזק, במיוחד לציבור שומרי התומ"צ, את כרטיסי הטלכרט הכשרים. כרטיסי הטלכרט הכשרים חוסמים תכנים שאין דעת חכמים נוחה הימנם, מאושרים ומפוקחים על ידי וועדת הרבנים לענייני תקשורת.

מהשוואה שנעשתה לאחרונה ע"י בזק, מתברר כי הטלכרט הכשר של בזק, הינו כרטיס החיוג המשתלם ביותר.
בנוסף, יוצאת בזק במבצע אטרקטיבי ביותר לקונים כרטיס טלכרט: קנה כרטיס 120 יחידות וקבל 20 יחידות מתנה.יגאל ברקת, מנהל שיווק מגזר פרטי בבזק אומר: "בזק פועלת רבות כדי להתאים את שירותיה לציבור שומר התורה והמצוות הן מבחינת התכנים והן מבחינת המחירים. אנו מודעים לכך כי השימוש בכרטיסי טלכרט גבוה מאד בקרב המגזר החרדי, בעיקר אצל בחורי ישיבה ובנות הלומדות בסמינרים. מאחר וכך, עשינו מאמץ להקטין כמה שאפשר את מחירי הכרטיסים. ההשוואה בין הטלכרט של בזק לבין כרטיסי החיוג של שאר חברות התקשורת מוכיחה כי עמדנו במשימה".


כרטיסי הטלכרט הכשרים מופעלים באמצעות מספר גישה וקוד חיוג אישי ומאפשרים חיוג מטלפון ציבורי בלבד בתוך הארץ ומהארץ לחו"ל. התשלום עבור כרטיס הטלכרט מתבצע בעת רכישת הכרטיס בהתאם למספר היחידות שבחר הצרכן. הכרטיסים הכשרים ממותגים באופן המותאם להווי הבית היהודי ונושאים  את חותמת וועדת הרבנים.

מחירי הכרטיסים: (כולל מע"מ)
20 יח' – 12 ₪
50 יח' – 26.5 ₪
120 יח' – 56 ₪
240 יח' – 110 ₪

להשיג אצל המשווק, בנקודות הפצה, חנויות בזק ובסניפים הנבחרים בדואר ישראל.