יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

טסים לחו"ל? עם SIM של 'אקספון 018' השיחות מהנייד לישראל יעלו לכם הרבה פחות

טסים לחו"ל? עם SIM של 'אקספון 018' השיחות מהנייד לישראל יעלו לכם הרבה פחות

התחלתם לארוז? חושבים על נסיעה לחו"ל? אל תשכחו להצטייד ברטיס SIM של 'אקספון 018' המוזיל את עלות השיחות בטלפון הנייד בחו"ל. שלמו באירופה עד 1.80 ש"ח לשיחה יוצאת לכל טלפון בישראל, שיחה נכנסת - חינם

איתן פריד, כ"ט בתמוז תש"ע - 11/07/2010 17:46
עונת החופשה בפתח ובטרם צובאים ההמונים על דלפקי חברות התעופה בנתב"ג, הם, ככל הנראה, יבקשו להצטייד עם כרטיס SIM עולמי לשיחות עם הטלפון הנייד ביעד אליו יגיעו לנפוש. אפשרות זו נותנת להם להתקשר עם המשפחה, החברים, העמיתים לעבודה ועם המכרים – במחיר המשתלם ביותר.

חברת אקספון 018 מציגה את הפיתרון היעיל והחסכוני ביותר המיועד בדיוק למטרות אלו: כרטיס SIM בינלאומי שמתאים למרבית היעדים בעולם, בעלות שיחה הנמוכה והמשתלמת ביותר מכל יתר האפשרויות האחרות.

כך, למשל, שיחה מהטלפון הנייד בבריטניה לקו נייח או נייד בישראל  בסים אירופה של חברת אקספון, תעלה 1.80 ₪ לדקה בלבד. כך גם עלות של דקת שיחה מהטלפון הנייד בשוייץ ובאיטליה לישראל, תעלה אף היא 1.80 ₪ בלבד. זאת בנוסף לכך שדקת שיחה נכנסת ביעדים אלו, היא ללא עלות כלל למתקשרים דרך חברת אקספון.

מאקספון 018 נמסר, כי השימוש ב-SIM הבינלאומי של 'אקספון 018' מאפשר ליהנות משיחות איכותיות, ברמת שמע צלולה וברורה במיוחד. בכדי ליהנות משיחות איכותיות מהטלפון הנייד בחו"ל, ניתן לשכור כרטיס SIM בעלות של 5 ₪ בלבד ליום, או לחילופין לקנות אותו במחיר של 75 ₪ בלבד. לשם כך יש לפנות ל'אקספון 018' בחיוג ל-0018* מכל טלפון.