יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

סלקום בשפת בסימנים

סלקום בשפת בסימנים

מה עושים נציגי סלקום בימים אלו? לומדים את שפת הסימנים. עד לחג השבועות תלמד קבוצה ראשונה של העובדים מתן שירות ללקוחות כבדי שמיעה. השירות יוחל במרכזים מסויימים, כפיילוט

איתמר רוזן, ג' בסיון תש"ע - 16/05/2010 04:29
סלקום בשיתוף המכון לקידום החירש החלה בקורס הכשרה נסיוני לנציגי שירות להענקת שירות פרונטאלי בשפת הסימנים במרכזי שרות ייעודיים של החברה.

על פי נתוני המכון לקידום החירש, קיימת בישראל אוכלוסיה שנאמדת בכ- 700,000 חרשים וכבדי שמיעה. ממחקרים עולה, כי הירידה בשמיעה קיימת בכל חלקי האוכלוסיה על גילאיה השונים, ומשפיעה על יכולת התקשורת וההשתלבות בחברה. על רקע זה החליטו בחברה בשיתוף המכון לקידום החרש ליזום לראשונה בארץ קורס ניסיוני ללימוד נציגי שירות לקוחות את שפת הסימנים לצורך הענקת שירות .

מטרות הקורס כוללות חשיפה לתרבות החירשים, רכישת כלים להבנת שפת הסימנים הישראלית ורכישת אוצר סימנים בשפת הסימנים הישראלית. הקורס יכלול לימוד אוצר מילים על פי נושאים שונים תוך דגש מיוחד על מילים מעולם התוכן הרלוונטי לתחום הסלולר בשפת הסימנים הישראלית, לימוד כללי המבנה הדקדוקי של שפת הסימנים הישראלית ולימוד היבטים תרבותיים בקהילת החרשים. הקורס ילמד בשיטה ייחודית-ויזואלית על ידי מורה חרש מוסמך שיעביר חומר לימודי בסיסי לתקשורת בין אדם חרש לאדם שומע. 

"אני מאמין כי עשייה אמיתית הינה לא רק באירועים מיוחדים, אלא בעבודה השוטפת. אני רואה בקורס נסיוני זה חלק מהעשייה האמיתית שלנו בסלקום, מהיותנו חברת תקשורת ישראלית ומקווה כי נוכל להרחיב את השירות בעתיד " אמר עמוס שפירא, מנכ"ל סלקום. 
 
"סלקום כחברה ישראלית המשרתת למעלה מ- 3 מיליון לקוחות שואפת לתקשר בצורה ברורה עם כל לקוחותיה באשר הם. אנו מעניקים שירות במגוון שפות וכעת גם בשפת הסימנים."  אמר מאיר בראב, סמנכ"ל שירות ומכירה בסלקום.

בראב אמר עוד  כי הקורס הנסיוני הינו חלק מפעילות קיימת של החברה לשיפור השירות ללקוחות חרשים וכבדי שמיעה.

שאיפתנו היא שבעתיד נוכל לאפשר ללקוחות החרשים וכבדי שמיעה לקבל שירות בשפת הסימנים במרכזים נבחרים. במקביל, אנו נערכים להצבת שילוט של מילים מרכזיות בשפת הסימנים כך שכל נציגי השירות יכירו את המונחים הבסיסיים בשפה חשובה זו".