יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

40 יום בציון כ"ק מרן הרה"ק מהר"א מבעלזא זי"ע

לקראת יום ההילולא של הרה"ק רבי אהרן מבעלזא: תרמו לקופת החסד של בעלזא ויתפללו עבורכם

יוחנן וייסברג ט"ז באב תשס"ט - 06/08/2009 10:13

ההכנות לקראת יום ההילולא של כ"ק הרה"ק רבי אהרן מבעלזא זי"ע בעיצומן. הציון הק' במרומי הר המנוחות, אליו עולים בכל שנה כחמישים אלף איש לשפוך שיח להעתיר בתפילה בדבר ישועה ורחמים, מצריך הכנות מיוחדות והכשרת השטח לקליטת הרבבות.

בימים אלה שוקדים הצוותים מקהילת מחזיקי הדת להכשרת השטח. חברי הבית דין סייר בכל אזור בית העלמין לפתור בעיות מסובכות כמו לבנות מקום לתפילת הכהנים, דרך מהדרין לגברים ולנשים.

באגודת החסד 'אהבת חסד', אשר הינו מפעל החסד הגדול של חסידי בעלזא בכל העולם, המחלק סכומים ענקיים למשפחות נזקקות, יצאו השנה בקמפיין מיוחד ובמבצע ייחודי המיועד לכלל הציבור בכלל ולציבור מוקירי הרה"ק מבעלזא זי"ע בפרט: בתרומה בודדת של 36 דולר יזכה התורם, שאחד הרבנים מחברי ההנהלה של קופת הצדקה המיוחדת 'אהבת חסד' יעתיר עבורו ביום ההילולא בציון הק'.

בתרומה בודדת של 72 דולר יזכה התורם שרבני הקופה יעתירו עבורו על הציון הק' 40 יום, שיתחיל בימי הרחמים בראש חודש אלול עד יום הק' יום הכיפורים הבא עלינו, 40 ימים המסוגלים לרחמים שיתפללו עבור התורם בציון הק' שידוע לתל תלפיות לרבבות בני ישראל ונחל ישועות.

Ahavat Hesed
  אהבת חסד
Ahavat Hesed
  אהבת חסד
Ahavat Hesed
  אהבת חסד
Ahavat Hesed
  אהבת חסד
Ahavat Hesed
  אהבת חסד