יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הרה"ג רבי ישראל אונגר זצ"ל

חתנו של מרן הגר"ש וואזנר שליט"א, בעל "שבט הלוי", נפטר בארה"ב לאחר שלקה ב"שפעת מקסיקו"

יוסף פפר, ניו-יורק י"ז בתמוז תשס"ט - 09/07/2009 09:10
בשיכון סקוירא בארצות-הברית נסתלק לבית עולמו הרה"ג רבי ישראל אונגר זצ"ל, חתנו של מרן הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר שליט"א, בעל ה"שבט הלוי, לאחר שלקה ב"שפעת מקסיקו", והוא בן 69 שנים.
 
הידיעה הקשה והמרה על פטירתו של הרה"ג ר' ישראל אונגר זצ"ל התקבלה בתדהמה. הוא היה גבאי חברה משניות בשיכון סקוירא ומחושבי תושבי השיכון.
 
לפני מספר שבועות חלה ב"שפעת מקסיקו", כשלפתע גם לקה בדלקת בעיניו. בימים האחרונים הידרדר מצבו מאד, עד שאתמול אחר הצהרים נפטר בארצות-הברית, למגינת לב כל מכריו ומשפחתו. חמיו, מרן הגר"ש וואזנר שליט"א, השוהה בשוויץ לרגל מנוחה, קיבל את הבשורה המרה בעצב רב.
 
הלווייתו של הרה"ג ר' ישראל אונגר זצ"ל יצאה אמש בשעה 20:30 (שעון ארה"ב) מבית המדרש הגדול בשיכון סקוירא, בהשתפות מאות מתושבי השיכון. הוא הובא לקבורה בבית החיים בשיכון סקוירא.
 1. 1. הרבי היה חולה
  ישראל 09/07/2009 11:57
  הרבי היהי חולה כבר למה סתם להפחיד אנשים