יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מאות עלו לציון המהר"ם בהר המנוחות

מאות איש עלו בערב ראש חודש אלול לציונו של מחולל ה"דף היומי" ב"הר המנוחות" בירושלים

ברוך בלוי, א' באלול תש"ע - 11/08/2010 12:36
מאות מלומדי הדף היומי עלו בערב ר"ח אלול לציונו של מרן הגה"ק רבי יהודה מאיר שפירא זצוק"ל, מחולל ה"דף היומי",  והעתירו על כל בית ישראל לישועות ולשנה טובה ומבורכת.

הר"ר אברהם בנקרוט, דובר "מרכז מורשת מרן הרב מלובלין", מסר כי "אגד" תגברה בערב ראש חודש אלול את התחבורה ל"הר המנוחות" וכי שטח האוהל שעל ציונו של מרן הגה"ק, מחולל ה"דף היומי", זצוק"ל הוכשר לקלוט את ההמונים שהגיעו לציון. כמו"כ פועל פקס 24 שעות ביממה להזכרת שמות באוהל כל ערב ראש חודש.

גדולי ישראל שליט"א, ציינו כי המקום בטוח ומסוגל לישועות, כאשר נשמתו של מחולל "הדף היומי"  ודאי תמליץ טוב על כל העולים על ציונו ויכיר טובה למכירים לו טובה ופוקדים את ציונו, מדליקים נר ונודבים צדקה לעילוי נשמתו.