אנ"ש
שנה לפטירה: מרן כתב אות לנכדו - אלבום
היום הוביל מרן את ביתו למנוחות. לפני החג כתב מרן הגרי"ש אליישיב אות בספר תורה שנכתב לעילוי נשמת נכדו, בכור בנו, הגאון ר' אברהם אליישיב זצ"ל
במעמד שהתקיים השתתפו הגאון רבי אליעזר דינר שליט''א, הגאון רבי צבי ויספיש שליט''א הגאון רבי שמואל רבינוביץ, וחתניו של מרן, הגר''ע אויערבך, שהיום (ו') התאלמן מאשתו, הרבנית לאה ע"ה, והגר''י זילברשטיין. וכן בני המשפחה המורחבת. ספר התורה יוכנס לאחר כתיבתו לקהילת 'שאגת אריה' המתנוססת לתפארה בעיר מודיעין עילית, שם מתגוררים חלק מבני משפחתו של הגר''א אלישיב זצ''ל.
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |
![]() |
[צלם] |