יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

לונדון: האדמו"ר מבאבוב מגיע לביקור

לרגל חתונת בן גיסו, אב"ד קרית באבוב בבת-ים

יוחנן וייסברג ט"ז בסיון תשס"ט - 08/06/2009 11:04
חסידי באבוב בלונדון מתכוננים לקבל את פני רבם כ"ק האדמו"ר שליט"א, ביום שלישי הבעל"ט. האדמו"ר מגיע במיוחד להשתתף בחתונת בן גיסו הרה"צ ר' יעקב ישראל מייזליש שליט"א, אב"ד קרית באבוב בבת ים. הכלה היא בת הרה"ח ר' מרדכי לאנדא, חתן הנגיד הרב ר' ישעי' וואלף לעוו מלונדון.

האדמו"ר יגיע בשעות הבוקר המוקדמות של יום שלישי, ויסע מיד אל ביהמ"ד הגדול של חסידי באבוב ברחוב עגערטאן רד. שרק מזמן הושלם, והוא נמנה היום בין בתי המדרשות הנהדרים בעיר. בבית המדרש יקבלו את פניו תלמידי מוסדות באבוב. האדמו"ר יתפלל שחרית לפני העמוד (עקב היותו בשנות האבל לאמו הרבנית ע"ה), ולאחר תפילת שחרית ישמיע דברי חיזוק בפני התלמידים.

בשעות אחרי הצהריים המאוחרות יתחיל מעמד קבלת הפנים בביהמ"ד, עת יזכו החסידים לעבור בפני האדמו"ר לברכו בברכת 'שלום עליכם'. מיד לאחר מכן יתקיים מעמד החופה יתקיים על במה  מיוחדת מול ביהמ"ד החדש, וסעודת החתונה והריקודים של מצוה יתקיימו באולם "איבוס".