יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א הגיע לביקור בזק בארץ

האדמו"ר יפאר היום את שולחן המזרח בחתונת חצרות סערט ויז'ניץ וויז'ניץ מונסי

יוחנן וייסברג כ' בכסלו תש"ע - 07/12/2009 10:11

בקרב חסידי ואוהדי בית ניקלשבורג בארץ שוררת התרגשות רבה עם הגעתו לארץ של האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א לביקור בזק.

האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א הגיע אתמול (יום ב') בצהריים לשדה תעופה, שם המתינו לו כמה ממקורביו. מיד לאחר מכן נסע לבני ברק, לבית האכסניה אצל הנגיד הרב יעקב שנק, מחשובי חסידי ניקלשבורג בבני ברק.

אתמול ביקר במעונם של כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א, האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק, האדמו"ר מטשערנאביל והרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א.
בלילה השתתף ופאר את שולחן המזרח בשמחת הנישואין בבית הגה"צ אב"ד עדעלין קרסטיר שליט"א, המחתן את בנו עם בת הרב דוד צבי שנייבלג שליט"א, בן האדמו"ר מזידיטשוב שליט"א. החתונה התקיימה בבני ברק באולמי ארמונות חן, בהשתתפות קהל רב, ובראשם אדמו"רים ורבנים ואנשי ציבור.

היום בערב צפוי האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א להשתתף בשמחת הנישואין בבית גיסו הרה"צ רבי ישראל הגר שליט"א אב"ד שיכון ויז'ניץ-מונסי ובן כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ-מונסי שליט"א, המכניס את נכדו תחת החופה עם נכדת כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א.

החתונה תתקיים בחיפה, בראשות הסב כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א, כשהמוני חסידים צפוים להשתתף, ובראשם מרנן ורבנן אדמו"רים ורבנים, ראשי ישיבות ומרביצי תורה.

מחר צפוי האדמו"ר מניקלשבורג שליט"א לחזור למעון קדשו במונסי, וישהה במרכז החסידות במונסי בכל ימי החנוכה.

YS
  [צלם]

YS
  [צלם]

YS
  [צלם]

התאחדות
  [צלם]

התאחדות
  [צלם]