יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הסתיים ביקורו של הגה"ח רבי דניאל אלתר שליט"א בארה"ב

הגאון רבי דניאל אלתר שב לארץ ישראל לאחר שהיה אורח הוועידה השנתית של אגודת ישראל באמריקה

יוחנן וייסברג ט"ו בכסלו תש"ע - 02/12/2009 15:09

אמש (ג') שב לארץ הגאון החסיד רבי דניאל אלתר שליט"א, בן כ"ק האדמו"ר בעל ה'פני מנחם' מגור זצ"ל, לאחר שהות של שבוע ימים בארצות הברית.

הגה"ח רבי דניאל שליט"א נסע לארצות הברית לרגל הוועידה השנתית של תנועת אגודת ישראל בארה"ב, שם נאם את נאום הכבוד ומסר בשליחות קודש את ברכתו של כ"ק מרן האדמו"ר מגור שליט"א לכבוד הוועידה השנתית.

במהלך ביקורו בארצות הברית, ביקר ברשת מוסדות חסידי גור המתונססים לתפארה בבורו פארק ושמם הטוב הולך לפניהם. שיעור מיוחד מסר בבית המדרש סטולין, מטעם ארגון שיעורי תורה, כשהמונים מצטופפים בהיכל בית המדרש ורבים צובאים על דלתות ההיכל. בסיום עברו הקהל להתברך מפיו.

כמו כן מסר דרשות חיזוק והתעוררות, פלפולים לאברכים ולאברכים, כשהמוני שוחרי תורה שותים בצמא את דבריו.


אתרוג
  [צלם]
אתרוג
  [צלם]
אתרוג
  [צלם]