יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

אלפי משפחות וילדים רעבים מחכים ל"פול טריילר"

בעקבות העוני המחפיר, ארגון החסד "חסדי נעמי" מבקש את עזרת הציבור ברכישת 'פול טריילר' - משאית ענק+נגרר, במטרה לספק מזון למשפחות בהיקף של 100 טון בכל שבוע.

עקיבא גוטליב י"ג בכסלו תש"ע - 30/11/2009 21:11
ארגון "חסדי נעמי" המציין השנה את שנת הכ"ח - 28 שנות פעילות לרווחת הכלל, פונה בימים אלו לציבור הרחב להיות שותף בהרחבת והגדלת הסיוע לעוד אלפי משפחות נזקקות בכל רחבי הארץ, באמצעות רכישת "פול טריילר" - משאית ענק+נגרר, עם יכולת קיבול של למעלה מ-100 טון בכל שבוע.
 
יו"ר חסדי נעמי, הרב יוסף כהן אמר כי "בתקופה האחרונה לאור המצוקה הכלכלית הגוברת ונתוני דו"ח העוני לפיהם כל ילד שלישי בישראל עני, נעשתה פעילות אינטנסיבית ע"י "חסדי נעמי", וב"ה חקלאים רבים ובתי אריזה הביעו את רצונם להירתם ליוזמה ולהעניק מתוצרתם עבור המשפחות הנזקקות.
"לצערנו, אין ביכולתנו לאסוף ולשנע את הסחורה מידי יום לאלפי משפחות בכל רחבי הארץ. 5 משאיות קירור אותם אנו מפעילים לאספקת כ-300 טון מזון מידי שבוע אינם עומדות בנטל, והוחלט לפנות לציבור להירתם לרכישת משאית עם נגרר (פול טריילר) בכדי לאפשר אספקת עוד 100 טון בכל שבוע והצלת אלפי ילדים ומשפחות נזקקות ממצוקת רעב מחפירה. אין אדם מישראל שיכול לעמוד מול דמעות של ילד שמבקש בסך הכל - אוכל".
 
מוקד "חסדי נעמי" מתוגבר בימים אלה בטלפון: 03-6777777 לטובת המעוניינים להצטרף להצלת אלפי משפחות במצוקה. לתורמים, מובטחת הנצחה קבועה על-גבי המשאית – פעילות בלתי פוסקת של חסד , לע"נ או לברכה להצלחה. מס' ההנצחות מוגבל והציבור מוזמן להזדרז ולהיות שותף לאורך כל הדרך.