יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א בביקור חולים בתל השומר

לתל השומר הגיע הבוקר מרן הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א לבקר את אחיינו הגר"א כנהמן שליט"א

אהרן רוט כ"א בחשון תש"ע - 08/11/2009 16:25

הבוקר הופתעו מאושפזי מעון הנופש בתל השומר עת הופיע בהדרת כבודו מרן הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א, לביקור חולים אצל אחיינו הרה"ג אליעזר כהנמן שליט"א נשיא ישיבת פונוביז'.

מרן הגר"ח
שליט"א נכנס לחדרו של הגר"א כהנמן, והשניים התיישבו בשולחן. מרן הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א דרש בשלומו הטוב, והתעניין בפוטרוט על תהליך ההחלמה מהתקפת הלב שחטף הרה"ג ר"א כהנמן שליט"א.

בסיום נכנס מרן הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א לבקר את הגאון רבי חזקיהו מישקובסקי שליט"א, משגיח ישיבת "אורחות תורה", המחלים בתל השומר.

 

אתרוג
 [צלם]
אתרוג
 [צלם]
אתרוג
 [צלם]
אתרוג
 [צלם]

 

 1. 1. למה אין כיתובים לתמונות?
  asaf 08/11/2009 17:00
  את מי רואים בתמונות 1 2 3 ו 4?