יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הגר"מ גרוס ביקר אצל מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א לדון בשאלות בהלכה

מצבו הבריאות של מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א ממשיך להשתפר והוא מוסר מדי יום את שיעורו הקבוע

אבי גירנוולד כ"א בחשון תש"ע - 08/11/2009 11:14

לכתב "אתרוג" נודע, כי מרן הגרי"ש שליט"א הולך ומתחזק ובשבוע האחרון מסר בכל יום את שיעורו הקבוע ואף יצא להשתתף בתפילות, אף שעדיין הוא חלוש מעט וממעט בקבלת קהל.

הגאון רבי מרדכי גרוס שליט"א, גאב"ד חניכי הישיבות וחבר בד"צ "שארית ישראל", ביקר ביום רביעי האחרון במעונו של מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א, כדי לברר כמה שאלות בהלכה, כהרגלו מדי שבוע.

הערב (א') יטוס הגר"מ גרוס לצרפת, לבית הדין שבנשיאותו, למשך כשבוע, ומשם ימשיך לאורוגוואי, שם ישהה כשבועיים במעקב אחר השחיטה מטעמו המתקיימת שם כעת.