יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

"מאוחדת" מאוחדת בקרית גת

"מאוחדת" מאוחדת בקרית גת

רבני הקריה החרדית בקרית גת במפגש מיוחד עם מנכ"ל מאוחדת

איתמר רוזן י"ט בסיון תשס"ט - 11/06/2009 14:58
בישיבה מיוחדת ונדירה, נועדו רבני הקריה החרדית בקרית גת, עם ראשי מאוחדת ביניהם יו"ר ההנהלה הרב ירחמיאל בויאר, המנכ"ל מר שמואל מועלם, מנהל מחוז יהודה דרום מר צבי הרץ, הרב חנוך דנציגר והרב אברהם בלושטיין – מנהלי מרפאת מאוחדת בקריה החרדית בעיר. המפגש, שהתקיים בביתו של הרב אריה זילברשטיין, רב חסידי גור, יוחד לדיון בצרכי הבריאות של הקריה החרדית, לרגל התפתחות הקהילה והקמת המרכז הרפואי ומוקד טיפת חלב בלב הקריה החרדית בעיר.
 
במפגש הרבנים השתתפו רב העיר הרב משה הבלין, הרב גדליה ריזל רב חסידי סלונים והרב דניאל חזקיה. בפני הרבנים נסקרו המהלכים שהובילו לשינוי מערך שרותי הבריאות לתושבי הקריה החרדית בעקבות פתיחת המרכז הרפואי וטיפת החלב של מאוחדת. הרבנים העלו על נס את הפעלת המוקד לרפואה דחופה בימי שבתות וחגים.
 
ראשי מאוחדת, הרב בויאר ומר מועלם הבהירו, כי מרפאת מאוחדת בקריה נפתחה כדי שתושבי הקריה החרדית יוכלו לקבל שרותי בריאות זמינים ומקצועיים. "מאוחדת הייתה תמיד חלוצה בשרותי בריאות בריכוזים החרדיים. במקומות רבים הצבנו סטנדרט גבוה מאוד של רפואה מתקדמת, שחייבה גם את הקופות האחרות לעלות את הרמה. מאוחדת לא תחסוך כל מאמץ כדי להעניק את השירותים המקצועיים והטובים ביותר למבוטחיה שומרי תו"מ בעיר". מנהל המחוז שיבח את פעילותם של מנהלי המרפאה בקריה החרדית הפועלים במסירות ובנחישות לפיתוח המערך הרפואי ומהווים כתובת לפניות בנושאי בריאות ורפואה.