יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

קונים קיצנאייד? פעם ראשונה גלידה!

קונים קיצנאייד? פעם ראשונה גלידה!

ניופאן יוצאת במבצע אטרקטיבי לרוכשים מיקסר קיצ'נאייד: קבלו אביזר מיוחד להכנת גלידה ביתית

איתמר רוזן, ט"ז באלול תש"ע - 26/08/2010 14:19
לקראת ראש השנה, ניופאן, יבואנית מוצרי החשמל של קיצ'נאייד בישראל, יוצאת במבצע אטרקטיבי על המיקסרים של קיצ'נאייד.

במסגרת המבצע, ברכישת מיקסר קיצ'נאייד ממגוון המיקסרים המשתתפים במבצע, ניתן לרכוש אביזר מיוחד של קיצ’נאייד להכנת גלידה ביתית  במחיר מוזל של 169 ₪ בלבד במקום 700 ₪.

בנוסף, ברכישת מיקסר קיצ'נאייד, יינתנו 5 שנות אחריות מלאות על המיקסר, במקום 3 שנים.

מיקסר קיצ'נאייד מדגם KSM150 הינו מיקסר מקצועי, בעל 10 דרגות מהירות שונות בהתאמה מדויקת לכל סוג מזון, קערת נירוסטה 5 ליטר, פעולת ערבול ייחודית ובלעדית בתנועה כוכבית המגיעה לכל נקודה בקערה, פעולה עוצמתית אך עם זאת שקטה במיוחד ומבנה מתכתי ויציב. למיקסר של קיצנאייד עיצוב מרהיב והוא מוצע ב- 23 צבעים לרבות אדום, סגול, כתום, צהוב, ועוד.

המבצעים יחולו על המיקסרים של קיצ'נאייד המיובאים על ידי ניופאן בלבד, בחנויות המובחרות, בין התאריכים 15.8.10-15.9.10 או עד גמר המלאי.