יום שני י"ח בסיון תשפ"ד 24/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אלפי טיטולי 'פמפרס' נתרמו למשפחות נזקקות

אלפי טיטולי 'פמפרס' נתרמו למשפחות נזקקות

חברת 'פמפרס' העבירה לארגון 'חסדי נעמי' תרומה של אלפי טיטולים לחלוקה למשפחות נזקקות. לטיטלים צורף גם ספרון ילדים של הסופרת, מנוחה פוקס - מתנה. דוברת 'פמפרס': "שמחים לשתף פעולה ולהעניק"

איתן פריד, י' בתמוז תש"ע - 22/06/2010 11:13
חברת פמפרס העבירה השבוע לארגון "חסדי נעמי" תרומה של אלפי טיטולים לחלוקה עבור משפחות נזקקות. הטיטולים הופצו באריזה מהודרת ואליהם נוסף ספרון מתנה של הסופרת הידועה מנוחה פוקס בשם "דדי גמדי עייף". ב"חסדי נעמי" קיבלו את התרומה בקורת רוח רבה ומייד נערכו לחלוקתם בקרב המשפחות הנזקקות ברחבי הארץ.

יו"ר חסדי נעמי הרב יוסף כהן הודה לחברת פמפרס על התרומה ואמר, כי הוא שמח ומודה על התרומה החשובה והמועילה, שתעזור מאוד למשפחות הנעזרות ע"י הארגון.

אירית פרסטר, דוברת 'פמפרס' מסרה, כי "פמפרס שמחה על ההזדמנות לשתף פעולה עם ארגון "חסדי נעמי", הפועל רבות למען משפחות נזקקות ולהעניק באמצעותו חיתולים למשפחות נצרכות"

פרסטר הוסיפה, "בתור חברת טיטולים- העוסקת בפיתוח פתרונות לתינוק, אנו רואים חשיבות עליונה במתן תרומה לקהילה ובסיוע למשפחות במצוקה. אנו מאמינים כי חיתולי פמפרס, מביאים עמם בשורה לאמהות המתמודדות יום יום עם שגרת הטיפול בפעוטות ומציעים פיתרון לאם ולתינוק. הודות לטכנולוגיה המתקדמת של חיתולי פמפרס, התינוק נשאר  יבש ורגוע במשך שעות רבות וזוכה לשנת לילה רגועה ללא הפרעות, המשפרת את איכות חייה של כל המשפחה", אומרת פרסטר.

  []