יום חמישי י"ב בתמוז תשפ"ד 18/07/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

כדוריות פעילות? במשחת השיניים שלכם

כדוריות פעילות? במשחת השיניים שלכם

Life משיק משחות שיניים המבוססות על אפקט הכדוריות הפעילות: לבעיות חניכיים בתוספת אלוורה ולמניעת עששת בתוספת קמומיל

איתמר רוזן, ט' באלול תש"ע - 19/08/2010 13:54
מותג Life של סופר-פארם נכנס לתחום משחות השיניים ומשיק את OXITAND: סדרת משחות המכילות הרכב ייחודי עם אפקט הכדוריות הפעילות. אפקט זה מעניק הגנה מיטבית לשיניים בזכות שלושה מרכיבים: ויטמין E, סידן וביסבולול. במגע עם המים משתחררים מהכדוריות החומרים הפעילים ומבטיחים פעילות בזמן הצחצוח ולאחריו, כמו גם ריח נעים הנשמר לאורך זמן.

ויטמין E הוא נוגד חמצון המחזק המסייע בהגנה על השן מפני השפעת רדיקלים חופשיים. ביסבולול, שהינו הרכיב הפעיל המופק מפרחי הקמומיל, הוא אנטי דלקתי טבעי ומסייע במניעת עששת. סידן משמש הן כמינרל חיוני למבנה בריא של השן והן כרכיב מנקה.

סדרת OXITANT כוללת שתי משחות: משחה בתוספת אלוורה לטיפול בבעיות חניכיים ומשחה בתוספת קמומיל למניעת עששת. שתי המשחות מכילות פלואוריד והן מיועדות לשימוש מגיל 6 ומעלה.

  [\]

את סדרת משחות השיניים מייצרת עבור לייף חברת נאבה מקרואטיה. חברה זו מייצרת משחות שיניים, מוצרי קוסמטיקה ותוספי תזונה תחת המותג PLIDENTA ומשווקת תרופות וויטמינים הן לשוק האירופי והן בכל העולם. החברה מייצרת בהתאם לתנאיי GMP, HACCP בתקני ISO 9001 עם בקרת איכות קפדנית ומחמירה, תוך שימוש במעבדות החברה לאבטחת איכות.

ד"ר ליאפיס אלברט, רופא שיניים, מנהל רפואי במרפאת שיניים בראשל"צ וחבר בהסתדרות רופאי השיניים: "משחות השיניים של לייף כוללות את אפקט הכדוריות הפעילות, ומכילות ויטמין E המונע נזקי רדיקלים חופשיים, ביסבולול שהינו הרכיב הפעיל המופק מפרחי הקמומיל וידוע כרכיב אנטי דלקתי טבעי, סידן המשמש הן כמינרל חיוני למבנה בריא של השן והן כרכיב מנקה פיזיקאלי וכמובן פלואוריד. בנוסף לכך המשחות מכילות רכיבים טבעיים כגון אלוורה המסייעת בהרגעת חניכיים, הפחתת אודם בחניכיים והורדת סף הרגישות והנפיחות וקמומיל העשיר בנוגדי דלקת ורכיבים אנטימיקרוביאליים להפחתת רובד החיידקים שעל גבי אמייל השן".

מחיר למשחת שיניים בתוספת אלוורה/ אלוורה: 15.99 ₪ מכיל 75 מ"ל.