יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

'צ'יינה לי': לשבת בת"א, לנשום בייג'ין

'צ'יינה לי': לשבת בת"א, לנשום בייג'ין

פסטיבל סיני ייחודי בכשרות מהודרת

איתמר רוזן ג' בסיון תשס"ט - 26/05/2009 13:51
מסעדת הגורמה התל-אביבית 'צ'יינה לי' מפתיעה שוב. המסעדה שרכשה את שמה הייחודי כמסעדת גורמה אנינת טעם בכשרות מהודרת, הכריזה על פסטיבל סיני ייחודי החל מה- 25/5 ב' בסיון.

במסגרת הפסטיבל תעתיק המסעדה את הארומה הסינית המקורית ותציע ללקוחותיה חוויה סינית קסומה ואותנטית. צוות המסעדה המיומן יגיש ללקוחות ארוחות ייחודיות ממיטב מטעמי המטבח הסיני המקורי, בתוספת מיוחדת של פינוקי נישנושים סיניים.
 
לרגל הפסטיבל הכריזו ב'צ'יינה לי' על מבצע מחירים ייחודי ומפתיע: מנת גורמה עיקרית + מרק במחיר של 49 שקלים בלבד! כמו כן תציע המסעדה מבחר יינות בוטיק איכותיים במחירים מוזלים לרגל הפסטיבל. 'צ'יינה לי' רח' מונטפיורי 7 תל אביב.