יום שלישי י"א בתשרי תשפ"ד 26/09/2023
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

'דן' במיוחד לחול המועד

'דן' במיוחד לחול המועד

שמחת בית השואבה, ביקורים משפחתיים ויציאות. איך נוסעיעם?

איתמר רוזן ט"ז בתשרי תש"ע - 04/10/2009 13:00

חג הסוכות מאופיין בתנועה רבה של נוסעים, הגודשים את קווי התחבורה בהרכב משפחתי מלא לצורך הגעה לשמחות בית השואבה ולביקורים משפחתיים.


בשל כך, מתגברת 'דן' בימים אלו מספר קווים שאובחנו כפופולאריים במיוחד בחג זה, כגון: קו 400 ו 402  וקווי השירות הפנימיים בבני ברק.


בחברת "דן" מודעים לכך, כי בחג קיימת תנועת נוסעים ערה המתרכזת בעיקר בשעות הערב והלילה.


לצורך ייעול המערך, מוצבים בשטח בימים אלו, ימי חול המועד, סדרנים ופקחים שיפקחו על תפקוד הקווים ויפעלו להסדרת התנועה כראוי לאורך הצירים.


מצליח קזיס, ראש חטיבת התנועה בדן, מסר כי  מטרת התגבור הינה למנוע עומס ואי נוחות לנוסעים במהלך החג ולאפשר הגעה מהירה ליעד הרצוי.


איתן פיקסמן, דובר חברת 'דן' אומר: "אנו רואים בתגבור הקווים במועדי ישראל, חובה מיוחדת להעניק שירות כנדרש בהתאם לדרישות הציבור. קווי השירות מבני ברק לירושלים וחזרה, אובחנו אצלנו כקווים פופולארים במיוחד המובילים עשרות אלפי נוסעים במהלך החג, במיוחד בימי ברכת הכוהנים. בנוסף, נעתרנו לפניות הציבור לתגבר את קווי השירות הפנימיים גם בשעות הערב המאוחרות, המספקים פתרון  תחבורתי מוזל המאפשר למשפחות רבות להגיע ולחזור מיעדי הבילוי מבלי צורך להזדקק לשירותי מוניות והסעות הכרוכים בעלויות גבוהות".