יום שישי י"ד באדר א תשפ"ד 23/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ג'ייקובס: מבצע על קולקציית התכשיטים

ג'ייקובס: מבצע על קולקציית התכשיטים

מותג תכשיטי היוקרה משיק קולקציה יוקרתית של טבעות, עגילים ושרשראות זהב, משובצי יהלומים במחיר של עד 400 $ !!!

איתמר רוזן ט"ו באב תשס"ט - 05/08/2009 13:40

מותג התכשיטים היוקרתי ג'ייקובס, מציע קולקצייה בדגמים מרהיבים המעוצבים ומיוצרים בעבודת יד. הפריטים היפהפיים, בזהב לבן / צהוב 18- 14 קראט, מוגשים במגוון סגנונות משולבי יהלומים, מתנה נפלאה שהולמת כל אחת.

 

בסדרת התכשיטים הנוכחית, הושם דגש על עיצוב ויוקרה, הפריטים עשויים עבודת יד בעיצוב יוקרתי ומיוחד. עיון בקולקציה מגלה כי בשל כך הם מקרינים מראה קלאסי ומושלם. עיצוב התכשיטים של ג'ייקובס מבטיחים זוהר ואצילות.

 

וכעת, מבצע לרגל תקופת החתונות: התכשיטים המעוצבים במחירים מעוצבים! כל הטבעות, העגילים והשרשראות, בזהב צהוב ולבן, בשיבוץ יהלומים אבני חן מקולקציית ט"ו באב עד 400 $!!!

 

מכירה מיוחדת בחנות המפעל.