יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

רכסים: יש לנו יותר תלמידים מפעם

ראש מועצת רכסים טוען כי ישנו גיודל ניכר במספר התלמידים. המועצה זקוקה ליותר תקציבים, ושיפוץ המבנים הקיימים. איך הם עושים את זה?

ישראל אייזן, ו' באלול תש"ע - 16/08/2010 11:21

"היערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים בישוב בשיאה ובימים אלו אנחנו סוגרים את הקצוות האחרונות" כך מסכם הרב דן כהן, ראש מועצת רכסים, את הכנות מועצת רכסים לפתיחת שנת הלימודים הקרובה. אנחנו רואים גידול ניכר במספר התלמידים החדשים"  .

בשבועות האחרונים עמלו במועצת רכסים לסיים את הערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים, בהם כוללים הנחת קרוואנים חדשים לרווחת מוסדות החינוך והתלמידים, הקצאת ריהוט חדש לבית ספר שנמצאים בתנופת גידול שנתית. דבר נוסף שעליו עמלים הוא נושא 'הבטיחות' הן בבתי ספר והן בהחדרת המודעות של עניין זהירות בדרכים לילדים, דבר שעליו שם דגש מיוחד הרב דן כהן,ראש מועצת רכסים ,מאז כניסתו לתפקיד ולשם כך אף מקצה סכומי כסף גדולים".

יש לציין, כי רק באחרונה אישרו משרד החינוך מענק כספי למועצה לטובת שיפוץ וחידוש בתי ספר קיימים ברחבי המועצה וכן בניית גני ילדים חדשים לרווחת התושבים ,מהלך שלאחריו הגיע מנהל הפיתוח במשרד החינוך מר יגאל צרפתי וצוות לשכתו לביקור בישוב,שבמהלכו דנו בבדיקת פרטי התוכניות להרחבת מוסדות החינוך ואיך ניתן ליישמה בשטח. האורחים, בלוויית עוזריהם, סיירו יחד עם ראש המועצה הרב דן כהן, בבתי הספר ובמוסדות החינוך שבשטחי המועצה,שם עמדו מקרוב על צרכי המוסדות,היקפי הבנייה הדרושים והצפיפות הקיימת בשטח.