יום שישי ט"ז באייר תשפ"ד 24/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

"עברנו פינוי, עברנו לפחונים"

יעקב מרגי סייר אמש במועצה האזורית חוף אשקלון ועמד מקרוב על צרכי הדת ביישובים בסביבה: "נתקלתי בתנאי צפיפות קשים. על הממשלה לתת מענה מיידי"

ישראל אייזן, ח' באייר תש"ע - 22/04/2010 13:04
השר לענייני דת, יעקב מרגי, סייר אמש (ד') במועצה האזורית חוף אשקלון, יחד עם ראש המועצה יאיר פרג'ון ויו"ר מחלקת דת מאיר ירימי ועמד מקרוב על צרכי הדת ביישובים ברכיה, בת הדר, ניצנים, ובנתיב העשרה.

בביקורו באתר הקרווילות של מפוני גוש קטיף בניצן, הביע השר תרעומת על מצבם הקשה של המפונים במקום.

"נתקלתי בתנאי צפיפות קשים ובתוספות בנייה של פחונים, מה שמלמד אותנו שהחיים יותר חזקים מכל חוק ונוהל, ולכן על הממשלה לתת מענה מיידי למצוקת המפונים", אמר השר מרגי.

  []

  []

  []

  []