יום שלישי כ"ג בשבט תש"פ 18/02/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

יתוגברו קווי סופרבוס בימי בין הזמנים

החברה תפעיל נסיעות מיוחדות ממודיעין עילית לחוף הים בבת ים

משה שוורץ ו' באב תשס"ט - 27/07/2009 10:05
סופרבוס, מפעילת התחבורה הציבורית במודיעין עילית ובבית שמש, מתגברת ומעדכנת את לוחות זמני הנסיעות של התחבורה הציבורית הבינעירונית מערים אלו ואליהן. בנוסף, נערכת סופרבוס להפעיל קווי שירות מיוחדים ממודיעין עילית לחוף הנפרד בבת-ים, בהתאם ללוחות הזמנים שיפורסמו באמצעי התקשורת המקומיים.
 
"כתוצאה מרמת הביקושים והצרכים הנערמים על שולחן מטה התכנון והתפעול של החברה", אומר דוד אוחנה, סמנכ"ל התפעול של סופרבוס, "אנו למדים על ביקושים ערים וגבוהים הצפויים בימי חופשת בין הזמנים הנהוגים בישיבות, בכוללים ובתלמודי התורה".
 
כמידי שנה, תפעיל סופרבוס אף השנה מידי יום בימי חופשת בין הזמנים, תחבורה ציבורית ממודיעין עילית לחוף הים הנפרד בבת-ים, בהתאם ללוחות הזמנים שיפורסמו בעיתונות המקומית. זמני הרחצה בחוף הים הנפרד בבת-ים הינם לגברים - בימים: שני, רביעי ושישי, ולנשים - בימים ראשון, שלישי וחמישי.
 
מסופרבוס נמסר, כי הציבור מתבקש לעקוב אחר השינויים בלוחות הזמנים בפרסומים בעיתונות המקומית ובטלפון 1-700-700-181.
 1. 1. כל הכבוד לסופרבוס
  אברהם 07/08/2009 19:00
  השנה אתם פשוט "מעולים "
  תןדה תודה