יום שלישי כ' באייר תשפ"ד 28/05/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

"מודיעין עילית - השלישית בגודלה"

חברת 'סופרבוס' החלה להנפיק את 'עיתונבוס' - גיליון המסקר את חדשות התחבורה בעיר מודיעים עילית. בראיון ל'עיתונבוס' אומר ר' שלמה רוזנשטיין, מתאם התח"צ למגזר החרדי במשרד התחבורה: "משרד התחבורה מתייחס אל מודיעין עילית כעיר החרדית השלישית בגודלה"

יוסי בלוך, ח' באב תש"ע - 19/07/2010 10:20
"אני אומר ועומד מאחורי הדברים: אין מפעיל תחבורה ציבורית במגזר החרדי שמערך התגבורים והקווים המיוחדים שהוא מספק לאוכלוסייה החרדית היא כמו חברת סופרבוס", את הדברים אמר הרב שלשה רוזנשטיין, מתאם התחבורה הציבורית למגזר החרדי במשרד התחבורה וחבר מועצת עיריית ירושלים, לגיליון 'עיתונבוס', ביטאון התחבורה של מודיעין עילית.

במסגרת ראיון שנתן רוזנשטיין לגיליון השני של 'עיתונבוס', גילה כי "מידי יום משתמשים כ-18 אלף נוסעים בתחבורה הציבורית במודיעין עילית, וזהו מספר חסר תקדים ביחס לאוכלוסיית העיר, ולאור היותה של העיר צעירה מאוד". הוא הוסיף עוד, כי "מספר היעדים הגדול שאליהם מפעילה חברת סופרבוס קווי שירות בסופי שבוע, הוא ללא כל פרופורציה".

לקראת כניסתו של כרטיס החכם 'רב-קו' לראשונה לפעילות במודיעין עילית, הפיקה חברת סופרבוס את גיליון 'עיתונבוס' המסקר את החדשות על התחבורה הציבורית בעיר, על-מנת  לתת את המידע הנחוץ לקראת הנפקת כרטיסי 'רב-קו' לכל משתמשי התחבורה הציבורית בעיר. על הפקת ועריכת העיתון הופקד עזריאל שטיינר, ממשרד הפרסום טריו.

בין הנושאים שנסקרו ודווחו בגיליון: שירות ה'נקסט באס' הייחודי, הפועל על בסיס טכנולוגיית ה-GPS, לפיו הנוסע שממתין בתחנה יכול לדעת את זמן הגעתו המדויק של קו האוטובוס המבוקש, באמצעות חיוג למענה קולי ממוחשב והקשת מס' התחנה ומס' הקו. שבב ה-GPS המותקן בכל האוטובוסים של החברה מעדכן בכל רגע נתון את המערכת על מיקומו המדויק, והמערכת משקללת את זמן הגעתו אל התחנה של הקו המבוקש.

עוד מגלה 'עיתונבוס' כי החל מבין הזמנים הנוכחי, מוקד שירות הלקוחות של סופרבוס במודיעין עילית יאויש ויפעל במהלך כל שעות היום עד חצות, לנוחיות ציבור משתמשי התחבורה הציבורית בעיר. כמו"כ, מבצעת החברה שירות היסעים רחב היקף לחוף הים הנפרד בבת-ים, בכל יום מימי בין הזמנים במחיר סמלי, לטובת ציבור משפחות ברוכות הילדים.

בדברי הברכה לגיליון המופיעים על-פני העמוד הראשון, כותב ראש עיריית מודיעין עילית הרב יעקב גוטרמן, כי "העיר מודיעין עילית המבורכת במשפחות ברוכות ילדים שסדר יומה תלוי רבות בלוח הזמנים של התחבורה הציבורית בעיר, עומדת בפני שינויים ושיפורים טכנולוגיים במערך ההיסעים. אני מביע את תקוותי כי סופרבוס תעמוד במטלות ובמשימות ותספק שירות יעיל וזמין לשביעות רצון כלל הנוסעים", חתם גוטרמן את דבריו.