יום שלישי י"ג בחשון תשפ"ב 19/10/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

מתכונים

 • מעושנים חמים וטעימים

  מנה ראשונה בשרית חביבה ובלי הרבה טרחה. פשוט הולכים לקצב טוב וקונים בעוד מועד כמה מעושנים טובים, ומכינים סלט – דקה אחרי שהם מונחים על מחבת, החביבים שלנו כבר בשלים להגשה. מושלם, רק המחיר גבוה, אבל לא לשכוח שמדובר בבשר מוכן, שאינו מתכווץ על האש

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר Tog (להלן: "טוג", "Tog" או "האתר").

האתר מנוהל ומופעל על-ידי  חברת טוג, להלן "החברה", במייל: info@tog.co.il  השימוש ב-טוג ובכלל זה בתכנים הכלולים בו ובשירותים השונים הפועלים בו מעיד על הסכמתך לתנאים אלה, ולכן הנך מתבקש לקרוא אותם בקפידה.


המסמך כתוב בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, אולם הוא פונה, כמובן, גם לנשים.

משלוח חומרים ל'טוג'


בעת משלוח חומר ל'טוג' הנך מתיר למערכת להשתמש בתכנים, ולהציגם לגולשים באתר באופן חופשי שייתן להם את היכולת לקרוא/לראות את החומרים ואף להעתיקם.


מערכת 'טוג' תהיה רשאית להשתמש בחומרים ובמידע באופן שייראה לה לנכון, להעתיק, לעבד, לצטט ולפרסם ואף להפיץ. טוג תהיה רשאית להשתמש בחומר הן בשלמותו והן בחלקו, ע"פ שיקולי המערכת. טוג גם תוכל להשתמש במידע שנשלח אליה בכל השלוחות המנוהלות בחברה שבה מנוהל אתר טוג, הן באתרי אינטרנט אחרים של החברה, והן בכל פלטפורמת מידע אחרת.


אין להעתיק או להשתמש בכל צורה שהיא במידע המפורסם בטוג (או בכל אתר אחר המנוהל ע"י החברה המנהלת את טוג), ללא אישור בכתב ממערכת טוג או מבעלי הזכויות האחרים לפי העניין. האיסור הנ"ל כולל כל שימוש בחומר בכל צורה שהיא, לרבות שינוי או עיבוד המידע או היצירות.


אנא קרא את ההסכם דלהלן בקפידה, הסכם זה מגדיר את תנאי השימוש החלים עליך בעת משלוח תכנים מכל סוג שהם למערכת www.tog.co.il הנקראת מעתה 'טוג'. דרישת המערכת מכל שולח תכנים היא:


לסמן ולהעניק אישור שהשולח אכן קרא את התנאים דלהלן והסכים אליהם. במקרה שהנך מעוניין לשלוח תכנים, אולם אינך מסכים לתנאים, נא הימנע ממשלוח תכנים ל'טוג'.


משלוח תכנים ל'טוג' כפוף לכל התנאים והמדיניות של המערכת (הן תנאי השימוש והן מדיניות הפרטיות והן התנאים בהסכם זה), אשר מהווים חלק בלתי נפרד ממסמך זה. אולם במקרה שתמצא סתירה בין התנאים המופיעים במקום אחר למסמך זה, הרי שהתנאים במסמך זה תקפים וקובעים לעומת התנאים האחרים.


עליך (שולח החומר) להקפיד כי המידע הנשלח למערכת יהיה חוקי, וזכויות היוצרים של המידע הינן שלך. סימון אישור קריאת תנאי השימוש, הינה ההצהרה שלך כי הנך הוא בעל זכות השימוש בחומר והמידע שמסרת הינו חוקי ואין בו ו/או בפרסומו כדי לעבור עבירה. אין לשלוח ל'טוג' מידע או כל חומר אחר כמפורט להלן:


אין לשלוח מידע שאינך בעל זכויות היוצרים שלו, ושליחת המידע פוגעת בזכויות הקניין של המידע או מפר אותן. בשליחת החומר הינך מאשר כי אתה הוא בעל זכויות הקניין של החומר, וסימן המסחר המשולב בו הינו שלך (רשום או לא רשום).


במקרה שאינך בעל הזכויות, הינך מצהיר בשליחת החומר כי אתה הוא בעל ההרשאה מבעלי הזכויות, הרשאה המתירה לך לשלוח את החומר לפרסום בטוג (או בכל אתר אחר המנוהל באותה חברה המנהלת את אתרוג) בכפוף לתנאי הפרסום של המערכת. כמו"כ אין לשלוח מידע שאינו נגיש לכלל משתמשי האינטרנט ללא שימוש בסיסמא או בשם משתמש.


אין לשלוח חומרים שאינם חוקיים לפי חוקי המדינה, או חומרים המכילים תכנים שאינם ברוח היהדות.


אין לשלוח חומרים או מידע שהינם: שקר, סילוף האמת, הטעיה, לשון הרע, רכילות, הוצאת דיבה ו/או שם רע, או כל חומר אחר שאינו ברוח התורה, או חומר הפוגע בזכויות האדם הבסיסיות.


אין לשלוח תכנים הפוגעים בשמו הטוב של אדם כלשהוא, תכנים הפוגעים בפרטיותו, או תכנים המכילים פרטי התקשרות או פרטים מזהים של אדם ללא קבלת הסכמה חוקית ממנו. כמו"כ, אין לשלוח סיסמאות או שמות משתמש של אדם כלשהוא, וכל מידע אחר שהינו אישי.


אין לשלוח תוכנות או כל יישומים אחרים בין מזיקים בין שאינם מזיקים וכל הכלול בזה: לרבות וירוסים וכיוצא בזה. אין לשלוח מידע המעודד עבירות פליליות לפי חוקי המדינה, ובוודאי שאין לשלוח מידע המעודד לעבור עבירה ע"פ חוקי התורה והוראות חז"ל.


אין לשלוח כל מידע שעלול להוות בסיס לתביעה או נשיאת אחריות אזרחית. כמו"כ, אין לשלוח מידע הנוגד את הכללים המקובלים בשימוש באינטרנט בכלל, ובמשתמשי טוג בפרט.


פרסום החומר או המידע בכלל וכן אופן פרסום החומר או המידע נתון לשיקולי מערכת טוג, וזכויות אלו נתונות למערכת טוג בלבד. זכויותיה של מערכת טוג כוללות שינוי בחומר או המידע, פרסום חלקי, עיבוד, וכל שימוש בכל צורה שהיא.


כל הזכויות של המידע וכל תוכן מכל סוג שהוא שתשלח לטוג הינן שלך ובלבד שהקפדת שלא להשתמש בזכויות קנייניות של צד שלישי, כאמור בתנאי השימוש הנ"ל.


הוראות כל הסעיפים הנ"ל מוסיפות על זכויות מערכת אתרוג לפי כל דין.


קניין רוחני


הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של כל המידע באתר 'טוג' (או באתרים אחרים המנוהל בחברה המנהלת את 'טוג') הינם של 'טוג', לרבות; מידע כתוב, תמונות, צילומים, סימנים מסחריים, עיצובים גרפיים, קודי תוכנה, קבצי קול, אאודיו או וידאו, וכל חומרים אחרים המפורסמים באתרי החברה, למעט מידע שנשלח על ידי הגולשים, אך לרבות עיבוד ועיצוב המידע. אין בהנ"ל כדי לאסור על שימוש בחומרים שזכויות היוצרים שלהם פגו, או שהפכו לנחלת הכלל מסיבה שהיא.


כל החומר המפורסם באתר הינו רכושה של החברה, והזכויות עליו כולן שמורות לטוג. אין להעתיק או להשתמש בחומר המפורסם בטוג (או בכל אתר אחר המנוהל ע"י החברה המנהלת את טוג), בכל צורה שהיא; בין אופטית, מכאנית, מלאה, חלקית, וכל צורה אחרת שאינה נזכרת כאן, ללא אישור בכתב מהחברה או מבעלי הזכויות האחרים לפי העניין לפי שיקולי חברת טוג והרשאתה. האיסור הנ"ל כולל כל שימוש בחומר בכל צורה שהיא, לרבות שינוי או עיבוד המידע או היצירות.

מדיניות הפרטיות באתר