יום חמישי כ' באדר א תשפ"ד 29/02/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

קביעת מזוזות באגף החדש בבניין המועצה הדתית באשדוד

במעמד צנוע התקיים טקס קביעת מזוזות במשרדי המועצה הדתית באשדוד שעברו שיפוץ נרחב בשנתיים האחרונות. רבני העיר ורבנים נוספים התכבדו בקביעת המזוזה בחדרים השונים

יעקב קליין, ד' בתמוז תש"ע - 16/06/2010 16:56
במעמד צנוע התקיים טקס קביעת מזוזות בקומה העליונה במועצה הדתית באשדוד, לאחר שיפוצים שנמשכו במהלך השנתיים האחרונות ובוצעו ביוזמתו של היו"ר הקודם מר שלמה אליזרע.

המעמד התקיים במעמד הרבנים הראשיים הרבנים הגאונים: הרב יוסף שיינין, הרב חיים פינטו, יו''ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן, רבנים וחברי המועצה. 

בתחילה קבע הרה''ג רבי חיים פינטו מזוזה בחדרו של יו''ר המועצה הרב עובדיה דהן ובירכו בחביבות וחמימות רבה שימשיך לעשות חיל בעבודתו החשובה למען צורכי הדת בעיר כפי שאכן מאז שנכנס לתפקידו פועל רבות בכל תחום כמו כשרות, בית העלמין, מקוואות ועוד. הרה''ג רבי יוסף שיינין התכבד לקבוע את המזוזה בפתח השני במשרדו של הרב דהן לאחר מכן בירכו הרב שיינין בברכה והצלחה מרובה בכל מעשי ידיו להגדיל תורה ולהאדירה בעירנו.

לאחר מכן הרבנים וחברי המועצה נתכבדו בקביעת מזוזות בשאר החדרים החדשים. מיד אחר כך התאספו הרבנים הראשיים וחברי המועצה לשתיית לחיים שבמהלכה נשאו דברי תורה וברכה לכבוד המעמד.

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]