אנ"ש
ילדי "תשמע" ביקרו במעונו של מרן הגאון רבי שמואל אויערבאך שליט"א
ילדי כיתה ח' בבית הספר ומרכז לילדים אוטיסטים "תשמע", שנכנסו בשנה האחרונה לעול התורה והמצוות, זכו להיכנס השבוע למעונו של מרן הגר"ש אויערבאך
התלמידים הלומדים בבית הספר מספר שנים, הגיעו למעונו של ראש הישיבה שליט"א כשהם מלווים במוריהם ובמנכ"ל בית הספר, הרב משה ויינשטיין, שהציג בפני הגר"ש אויערבאך שליט"א את התלמידים ואת הפעילות החינוכית-מקצועית שנעשית לקידומם של הילדים עם אוטיזם.
הרב ויינשטיין ציין את העובדה שלפני מספר שנים קיבל מראש הישיבה שליט"א מכתב תמיכה נלהב בפעולות בית הספר ומרכז לילדים אוטיסטים "תשמע", מכתב עליו חתמו כל גדולי ישראל והאדמו"רים שליט"א, הקורא לסייע לפעולות הקודש במרכז "תשמע" בירושלים.
לאחר מכן שוחח ראש הישיבה שליט"א עם כל אחד מהתלמידים, שישבו מסביב לשולחן, שאל לשמם והתרגש לשמוע מהם אודות לימודיהם התורניים.
לאחר מכן ניגשו התלמידים ללחוץ את ידו של הגאון הגדול רבי שמואל אויערבאך שליט"א וקיבלו את ברכתו להצלחה. כן בירך את מנכ"ל "תשמע", את הצוות החינוכי שנלווה לביקור ואת כל העוסקים במלאכת הקודם במסגרת בית הספר, על פועלם הרב למען אוכלוסיית הילדים עם אוטיזם.
![]() |
[] |