יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

ילדי "תשמע" ביקרו במעונו של מרן הגאון רבי שמואל אויערבאך שליט"א

ילדי כיתה ח' בבית הספר ומרכז לילדים אוטיסטים "תשמע", שנכנסו בשנה האחרונה לעול התורה והמצוות, זכו להיכנס השבוע למעונו של מרן הגר"ש אויערבאך

ברוך בלוי, ג' בסיון תש"ע - 16/05/2010 16:32
ילדי כיתה ח' בבית הספר ומרכז לילדים אוטיסטים "תשמע", שנכנסו בשנה האחרונה לעול התורה והמצוות, זכו להיכנס השבוע למעונו של מרן הגאון רבי שמואל אויערבאך שליט"א, ראש ישיבת "מעלות התורה", במעונו שבשכונת שערי חסד בירושלים.

התלמידים הלומדים בבית הספר מספר שנים, הגיעו למעונו של ראש הישיבה שליט"א כשהם מלווים במוריהם ובמנכ"ל בית הספר, הרב משה ויינשטיין, שהציג בפני הגר"ש אויערבאך שליט"א את התלמידים ואת הפעילות החינוכית-מקצועית שנעשית לקידומם של הילדים עם אוטיזם.

הרב ויינשטיין ציין את העובדה שלפני מספר שנים קיבל מראש הישיבה שליט"א מכתב תמיכה נלהב בפעולות בית הספר ומרכז לילדים אוטיסטים "תשמע", מכתב עליו חתמו כל גדולי ישראל והאדמו"רים שליט"א, הקורא לסייע לפעולות הקודש במרכז "תשמע" בירושלים.

לאחר מכן שוחח ראש הישיבה שליט"א עם כל אחד מהתלמידים, שישבו מסביב לשולחן, שאל לשמם והתרגש לשמוע מהם אודות לימודיהם התורניים.

לאחר מכן ניגשו התלמידים ללחוץ את ידו של הגאון הגדול רבי שמואל אויערבאך שליט"א וקיבלו את ברכתו להצלחה. כן בירך את מנכ"ל "תשמע", את הצוות החינוכי שנלווה לביקור ואת כל העוסקים במלאכת הקודם במסגרת בית הספר, על פועלם הרב למען אוכלוסיית הילדים עם אוטיזם.
    
  []