יום חמישי ט"ז באב תש"פ 06/08/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הילולא בפינסק קרלין

בחצר חסידות פינסק קרלין ציינו היום את היארצייט התשיעי של כ"ק האדמו"ר בעל ה'אורחות אהרן' מפינסק קרלין זי"ע. לרגל היארצייט נפתח מבצע שינון משניות בע"פ

ישראל אייזן, כ"ט בניסן תש"ע - 13/04/2010 20:20

בחצר חסידות פינסק קרלין ציינו היום (ג') את היארצייט התשיעי של האדמו"ר בעל ה'אורחות אהרן' מפינסק קרלין זי"ע. לרגל יום ההילולא נערך כינוס מרגש לילדי התלמוד תורה של החסידות.

הכינוס מבשר את פתיחת עונת המבחנים לשינון משניות בעל פה לכיתות הגבוהות - במסגרת מפעל המשניות 'משנת אהרן' בתלמוד תורה פינסק קרלין בירושלים.

במעמד המרגש נשא דברים בפני הילדים, הגאון רבי שמחה רבינוביץ שליט''א, בעל ה'פסקי תשובות' ורב 'קהל חסידים' רמת שלמה ירושלים.

כמו כן, ערך כ"ק האדמו''ר שליט''א טיש יארצייט לזכרו של ה'אורחות אהרן', ועלה לציונו בהר הזיתים בירושלים במעמד מאות חסידים שהגיעו מכל רחבי הארץ.

צלם 'טוג' מגיש לכם תמונות מאירועי יום היארצייט

בכינוס הילדים []

בכינוס הילדים []

בטיש היארצייט []

בטיש היארצייט []

בעליה לציון []

 בעליה לציון []