יום שני י"ז באדר תשפ"א 01/03/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הערב: מעמד גדול לכבוד לומדי תורה באולמי בעלזא לרגל סיום מסכת בבא בתרא

הערב תתקיים מסיבת סיום למסכת בבא בתרא במסגרת לימוד הדף היומי במרכז בעלזא, בפרוייקט 'יגדיל תורה' דחסידי בעלזא בירושלים

יוחנן וייסברג, ד' באדר תש"ע - 18/02/2010 12:01
מסיבה של מצוה תתקיים הערב לכבודה של תורה בכנס חיזוק קביעות עתים לתורה, במסיבת הסיום למסכת בבא בתרא, שנלמדה בשיעורי הדף היומי בבנין מרכז העולמי בקרית בעלזא בירושלים.

השבוע חגגו רבבות אלפי ישראל בכל מקומות מושבותיהם את סיום מסכת בבא בתרא, לאחר לימוד של כחצי שנה. לכבוד סיום המסכת, חברת 'יגדיל תורה' תערוך כינוס של מצוה, באולמי 'בית רוזן' בקרית בעלזא, למאות המשתתפים בשיעורים שמאורגנים על ידי הארגון.


במעמד הסיום ישתתפו מגידי השיעורים ורבני קהל מחזיקי הדת דחסידי בעלזא, בנוסף למאות משתתפי השיעורים. את המשא המרכזי ישא הגאון הרב יהושע פינק, ראש ישיבת 'פאר משה' ומרבני קהילת בעלזא.


מקהלת חסידי בעלזא תנעים את המעמד בשירי שמחה ודבקות. גדול יהיה המעמד לכבודה של תורה!

טוג
  [צלם]