יום חמישי ג' באייר תשפ"א 15/04/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הילולת המגיד הגדול ממעזריטש זי"ע בחצר האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א

האדמו"ר מסאדיגורה בירך ברכת המזון על הגביע של הרה"ק המגיד הגדול ממעזריטש זי"ע

יוחנן וייסברג י"ט בכסלו תש"ע - 06/12/2009 15:13

בחצרות החסידים מציינים היום את יום ההילולא של הרה"ק המגיד הגדול ממעזריטש זי"ע, ובחצרות רוזי'ין עורכים שולחן מיוחד לכבוד ההילולא. בחצר חב"ד התקיימו אמש התוועדויות בהם שיננו מאמרים מאדמו"רי חב"ד במעלת היום, ומאחלים אחד לרעהו ברכת "שנה טובה חסידית".

בחצרו של כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א, בבית המדרש הגדול בשיכון ה', התקיימה אמש סעודת מלוה מלכה בראשות כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א.

שעה ארוכה שרו מלחני רוזי'ין ואת הניגון המיוחס לבעל ההילולא. גולת הכותרת הוא כשכ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א מברך על הכוס, על גביע היין של הרה"ק המגיד הגדול ממעזריטש זי"ע בעל ההילולא.

ידוע בשם אחד האדמו"רים לבית סאדיגורה זצ"ל שאמר בשם הרה"ק הרבי רבי זושא זי"ע שבגביע הזה השתקפו פניהם של כל תלמידי המגיד זי"ע.

ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]
ש. משי
 [צלם]