יום שני י"ד בניסן תשפ"ד 22/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

הביציה שהתחפשה ברשת "קלאסיקה"

הביציה שהתחפשה ברשת "קלאסיקה"

מה קורה כשעיצוב ופונקציונליות נפגשים עם עיצוב? רשת "קלאסיקה" מציגה את ה"ביציה שהתחפשה" מבית WMF

איתמר רוזן, כ"ג באייר תש"ע - 07/05/2010 08:47
הביציה המתחפשת מבית WMF, מעוצבת כדמות חביבה על משטח, כאשר ליד אחת של הדמות מחובר פטיש על מנת לשבור את הקליפה, ליד השניה מוצמדת כפית והכובע של הדמות מיועד לאיסוף קליפות הביצה. הביציה, עשויה פלסטיק משובח, כחלק מהליין המיועד לילדים של החברה- "EATING IN CHILD'S PLAY"

הסט וכולל: סט כלי אוכל , סכו"ם, ביציה, מלחיה, מגש, ערכות אפיה לנסיכות, קעריות, סינרים וכלי בישול לקטנים שרוכשים את טעמם היוקרתי כבר מינקות ולאורך כל שלבי הגדילה .

את הסדרה- WILLY MIA FRED – עיצבו KOHLER  & WILMS  בהומור פרקטי, כך שיהיה פונקציונלי וזמין להתפתחות הפיזיולוגית, נפשית ורגשית של הילד וגם יתחבר לעולם המשחק והדימיון של הילד.  הביציה המגניבה של WMF - 79.90 ש"ח.   

להשיג ברשת קלאסיקה