יום שלישי י"ב בסיון תשפ"ד 18/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ערב מיוחד בנושא קשב וריכוז באשדוד

נערך על ידי מכבי שירותי בריאות למחנכי ת"ת ויזניץ

יצחק בוסקילה ב' בסיון תשס"ט - 25/05/2009 12:57
בהמשך לסדרת ההרצאות, בנושא קשב וריכוז הנערכות על ידי מכבי שירותי בריאות במחוז דרום, ערכה הקופה אירוע מיוחד למנהלי ומחנכי ת"ת ויז'ניץ באשדוד.
 
באירוע שנערך במוסדות ויז'ניץ, מסר ד"ר א. איצקוביץ מומחה ברפואת ילדים ומנהל המרפאה קשב וריכוז שבמרכז הרפואי רשב"י באשדוד, הרצאה מאלפת למשתתפים הרבים.
 
צוות המלמדים מצאו עניין רב בהרצאה אשר נתנה להם הזדמנות ייחודית להעשיר ולרענן את הידע המקצועי בכל תחומי התפתחות הילד, כמו ריפוי בעסוק, ריפוי בדיבור, פיזיותרפיה ועוד.
 
לאחר ההרצאה התייעצו המלמדים במשך שעתיים עם ד"ר איצקוביץ והעלו בפניו שאלות הנוגעות לתפקוד היום יומי בילדים וקבלו תשובות ויעוץ בנושא חשוב זה.
 
המלמדים הודו מעומק הלב לד"ר איצקוביץ על שהואיל להקדיש מזמנו היקר לאחר יום עבודה עמוס ולמנהל קשרי הקהילה הרב משה גרינבוים על הקשר האישי עם הקהילה במשך כל השנה.
 
בשבועות הקרובים ירחיבו במכבי שירותי בריאות את ההרצאות לשאר מוסדות החינוך בעיר.