יום שלישי ה' בכסלו תשפ"ג 29/11/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

משרד התחבורה ישדרג כבישים ליד בית-שמש

כך הודיע שר התחבורה במליאת הכנסת, במענה לשאילתה של ח"כ גפני

אבי משה כ"ז באייר תשס"ט - 21/05/2009 09:19
משרד התחבורה מתכוון לסייע לקידום ושדרוג כביש 38 וכביש 10 באיזור בית-שמש. כך הודיע שר התחבורה, ישראל כץ, במליאת הכנסת, במענה לשאילתה שהעלה יו"ר ועדת הכספים, ח"כ הרב משה גפני.
 
ח"כ הרב גפני שהעלה לדיון את שני הכבישים הללו, שמזה שנים לא שודרגו, למרות שהם משמשים את עשרות אלפי תושבי בית-שמש וביתר-עילית, אמר כי כבישים אלה מהווים סכנה של ממש לנהגים, וכי מזה שנים רבות מובטח כי שיפור הכבישים ייכנס לספר תקציב ויטופלו, אך לא נעשה דבר עד כה. "אלה כבישים אדומים המובילים נוסעים רבים מירושלים לבית-שמש ולביתר-עילית", אמר.
 
שר התחבורה, ישראל כץ, השיב כי השינויים בכבישים עוברים להליך ביצוע. "משרד התחבורה יסייע לקידום שני הפרויקטים" אמר שר התחבורה והסביר כי כביש 38 נמצא בהליך סטאטוטורי של אישור וכאשר יסתיים ההליך, המשרד ייכנס לפעילות להרחבתו. בנושא כביש 10, אמר כי המשרד יפעל לשפר את הכביש המדובר, והנושא נמצא כבר בשלבי הביצוע.
 
ח"כ הרב משה גפני אמר במליאת הכנסת, כי מעבר לשיפור חייהם של עשרות אלפי התושבים בערים 'ביתר עילית' ובית-שמש, תיקון כבישים אלו וסידורם הינם חיוניים למניעת פגיעה ממשית בחיי אדם.