יום שישי י"ג בסיון תש"פ 05/06/2020
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

ביתר - נוספו מקומות עבודה

תודות לראש העירייה הרב מאיר רובינשטין - עשרות מקומות עבודה נוספו לסל האפשרויות של מחפשי העבודה בביתר

שמואל ברזל י"א בניסן תשס"ט - 05/04/2009 00:26

עוד עשרות משפחות מתושבי העיר ביתר עילית ימצאו את פרנסתם כבר בימים הקרובים. בסיוע החברה לפיתוח ביתר עילית וקרן 'תמך' לקידום תעסוקה ומסחר בישראל הוקם מרכז מכירות ארצי של 'תוצאות - שירותי טלמרקטינג' עבור חברת 'סלקום' בעיר ביתר עילית. במרכז המכירות יועסקו עשרות מתושבות העיר שעברו באחרונה הכשרה מיוחדת בעיר והם ימכרו באמצעות הטלפון את מוצרי 'סלקום' בכל הארץ.
 
את היוזמה להקמת מרכז המכירות נטל על עצמו ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין המגייס מאז כניסתו לתפקידו יזמים ובעלי עסקים להעתיק או להקים בעיר מרכזי מכירות מפעלים ועסקים שבהם ימצאו את פרנסתם תושבי העיר. הרב רובינשטיין. גייס את הגורמים המקומיים והארציים והמרכז יצא לדרך. ראש העיר הרואה בגיוס יזמים ובהקמת איזור התעשייה את אחת המטרות החשובות ביותר לעיר ולתושביה הקים מיד עם כניסתו לתפקידו את ה'מטה לקידום תעסוקה' ואת 'המינהל לאזורי תעשייה ותעסוקה' במסגרת החברה לפיתוח ביתר עילית כדי לקדם ולמנף את התעשייה והתעסוקה בעיר ובמהירות האפשרית. ואכן, בסיוע המינהל לאזורי תעשייה ותעסוקה שבחברה לפיתוח ביתר עילית ובאמצעות קרן 'תמך' לקידום תעסוקה ומסחר בישראל אותרו העובדים שעברו תקופת הכשרה מתאימה ונרכש הציוד המתאים להפעלת מרכז המכירות של מוצרי 'סלקום'. קרן זו מפעילה גם את תוכנית צופיה המשותפת לתב"ת ולג'וינט ישראל. 
 

הכנס את שם התמונה צלם

מנהל המינהל לאזורי תעשייה ותעסוקה שבחברה לפיתוח ביתר עילית, הרב אברהם שוורץ אמר כי הקמת מרכז המכירות למוצרי 'סלקום' בעיר הנה מפירותיו הראשונים של כנס המציעים הראשון מסוגו למגזר החרדי שערך מרכז ההשקעות ועובדי מסלול התעסוקה שבמשרד התעשייה המסחר והתעסוקה לפני כחודש בעיר ביתר עילית. "נוכחנו כי 'נאה דורש ונאה מקיים..' וסייענו בהכוונה המתאימה ל'סלקום' לקבל את המענקים והסיוע מהתמ"ת להקמת המרכז וקליטת העובדים". הרב שוורץ שיבח את עוזרו הבכיר של רה"ע, הרב יהודה דייטש שסייע באיתור מקום מתאים למרכז המכירות ובהסדרת הרישיונות והאישורים הנדרשים להפעלתו.
 
כזכור, לפני כחודשיים הודיע משרד התמ"ת כי נוכח המשבר הכלכלי העולמי והשלכותיו על הכלכלה בישראל ובהתאם להחלטת הממשלה גיבש המשרד מסלולי סיוע שונים, ובהם מסלולי סיוע מיוחדים ליזמים שיעסיקו חרדים, על מנת לעודד השקעות במשק וקליטת עובדים נוספים למעגל העבודה. סגן מנהל מרכז ההשקעות שבמשרד התמ"ת, מר אשר שיטרית הודיע כי משרדו יעניק הקלות ומענקים בעשרות מיליוני ש"ח ליזמים ופרויקטים שיעבירו את מפעלי התעשייה וההייטק לאזור התעשייה 'ערבה' שבביתר עילית ושיעסיקו עובדים מהמגזר  החרדי.
 
יצוין, כי באזור התעשייה ערבה הושלמו לא מכבר כ – 6000 מ"ר של מבנים לתעשייה המוכנים לאכלוס מיידי. אזור התעשייה הנמצא מזרחית לעיר עבר תהליכי אישורים והכנת תשתיות בשלושת השנים האחרונות. בסיוע המנהל לאזורי תעשייה במשרד התמ"ת בראשות מר יגאל יוסף הוקצו המשאבים הנדרשים לקידום איזור התעשייה 'ערבה'. במקביל מסייע המנהל בתכנון ופיתוח אזור התעשייה המרכזי, בן ה- 850 דונם בצפון העיר שאושר והוקצה לא מכבר לביתר עילית.