יום רביעי כ' באב תשפ"ב 17/08/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

לב מלכה אספו 302 מנות דם בביתר

בהתרמת דם שערך ארגון 'לב מלכה' בביתר נאספו 302 מנות דם לתרומה. ההתרמה נערכה במרכז הרפואי לאומית ברחוב הר"ן בביתר עילית

ישראל אייזן, י"ב בסיון תש"ע - 25/05/2010 12:20
בהתרמת דם במרכז הרפואי של לאומית שירותי בריאות  ברחוב הר"ן בביתר עילית, ע"י ארגון 'לב מלכה', התקבל היבול: 302 מנות דם שייתרמו במקרה הצורך ל"ע.

ההתרמה נערכה בעקבות פניית מספר משפחות לארגון 'לב מלכה' שבני משפחותיהם מאושפזים בבתי חולים באזור ירושלים ונזקקים מידי יום למספר מנות דם. בנוסף, נוצר מחסור במנות דם בבנק הדם,המסייעים מדי יום למאות ואלפי חולים ברחבי הארץ.

 בעקבות ההיענות הרבה בהתרמות דם קודמות אשר נערכו בעיר ,ולאחר שבעבר עשרות אנשים נאלצו לשוב על עקבותיהם עקב הלחץ, נערך הפעם הארגון בצוותות מתוגברים ובכיבוד קל לקהל התורמים.

יו"ר ארגון 'לב מלכה' אהרן אברמן מסר,כי "הציבור הרחב נענה לקריאה נרגשת זו,אשר פיקוח נפש ממש תלוי בה ונרתם לסייע בנושא. אנו מחשבים כאילו נאספו יותר מ-1000 מנות, מכיוון שכל מנת דם יכולה להציל עד 4 אנשים שונים". הרב אברמן הוסיף כי הוא מבקש להודות להרב עזריה יצהרי מנהל מרחב ביתר בלאומית שירותי בריאות אשר העמיד הכן למספר שעות את מרכז הרפואי הגפן בביתר עילית למען הצלת חיי אדם" .

הרב עזריה יצהרי אמר: "קופת חולים לאומית רואה לעצמה זכות לעזור לקהילה במבצע התרמת דם שהצליח מעל המשוער ופעילות זו מהוה נדבך נוסף בחיבור האינטגרלי של לאומית כמובילה בשירותי הביראות לציבור".