יום שני י"א בסיון תשפ"ד 17/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טרגדיה ברחובות:מרת בייגל ע"ה

לאחר שנים ארוכות בהן סבלה מן המחלה הנוראה, השיבה אמש מרת בלומא בייגל ע"ה את נשמתה ליוצרה, כשהיא מותירה אחריה 10 יתומים

ישראל אייזן, כ"ב באב תש"ע - 02/08/2010 13:49
טרגדיה ברחובות: אמש (א') בחצות  הגיעה הבשורה הקשה על פטירתה של הגב' בלומא בייגל ע"ה, אשת יבלחט''א הרב יוסף בייגל, מחשובי חסידי ויז'ניץ ברחובות. המנוחה ע''ה נפטרה לאחר שלקתה במחלה הקשה והיא בת ארבעים וארבע שנים בפטירתה. המנוחה הותירה אחריה 10 יתומים, כשתשעה מתוכם עדיין לא באו בברית הנישואין.

לפני מספר שנים חלתה במחלה הקשה, וכאמור, ולאחר שנים ארוכות בהן היתה מאושפזת בבתי חולים, כשהיא סובלת מכאבים איומים, הלכה לעולמה למגינת לב בני משפחתה.

בעלה של המנוחה ע"ה, הרב יוסף, שיבדלחט"א, משמש כגבאו של הרה"צ רבי ישראל אליעזר אדלר, רבם של חסידי ויז'ניץ ברחובות. הרב יוסף מארגן כמידי את הנסיעה לציונו של בעל 'הנועם אלימלך' מליזענסק זי''ע, בקרב חסידי ויז'ניץ. לפרנסתו הוא עובד בחנות 'בייגל חשמל' בבני-ברק שבבעלותו.

הלויתה יצאה בשעה 12:00 מקרית ויז'ניץ ברחובות, לבית העלמין ברחובות.


שנשמע ונתבשר בשורות טובות.