יום ראשון י"ז בסיון תשפ"ד 23/06/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

המונים בעצרת בביתר למרגלות בית משפחת ברנשטיין ז"ל

המוני תושבי ביתר התאספו אתמול לעצרת התעוררות קורעת לבבות, וזעקו בזמעות שליש להתעוררות ולהסרת חרון האף. כל הרחובות בסמוך נחסמו לתנועה, בשעה שההמון געה בבכי "שומע קול בכיות, שתשים דמעותינו בנאדך להיות"

ישראל אייזן, ו' באלול תש"ע - 16/08/2010 14:21
עשרה ימים לאחר התאונה שזעזעה את הציבור החרדי בפסי הרכבת בסמוך לקיבוץ גת ולאחר סיום ימי השבעה על שבעת הנספים ממשפחות ברנשטיין וגוטשטיין, התאספו אמש (א') המוני תושבי העיר ביתר עילית מכל חלקי העיר ברחוב המגיד ממעזריטש שנסגר לתנועה משני הכיוונים.

למרגלות הבית המיותם של שבעת בני משפחת ברנשטיין ז"ל, שנהרגו כולם בתאונת הדמים בעצרת השתתפו כ''ק מרנן האדמו"רים מסלונים, בויאן וקרלין. עין לא נותרה יבשה במעמד המרטיט, שעה שנישאו דברי ההתעוררות ונזעקו פרקי התפילה. 

הרה''צ המשפיע רבי אהרן טויסיג שליט''א נשא דברים, וכן הגאון רבי משה ברוורמן, ר''י מאה שערים, והרה''ג רבי יונן ברנשטיין מנהל ת''ת 'תפארת משה' קרלין סטולין שדיבר בשם המשפחה.

השלט הטראגי שחותם את מראות המעמד מספר יותר מכל את התחושות הקשות והמזעזעות כל לב שניתן היה למשש בעת העצרת.

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
[צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]

שימי צוברי - חדשות 24
  [צלם]