יום שלישי ח' בניסן תשפ"ד 16/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טרגדיה הבחור נפטר בעודו מאורס

טרגדיה קשה בבני ברק: ביום ו' השיב את נשמתו לבוראה, הבה"ח אלעזר פסרמן ז"ל, תלמיד ישיבת "קהילות יעקב" בחזון יחזקאל. רק לפני חודש וחצי בא בברית האירוסין ולאחר זמן קצר התגלתה בגופו המחלה הנוראה ממנה לא קם

יהודה שפיגל, א' בתמוז תש"ע - 13/06/2010 09:56
טרגדיה קשה ונוראה בעיר בני ברק: בערב שבת השיב את נשמתו בבית החולים 'תל השומר', הבחור החשוב אלעזר פסרמן ז''ל, לאחר מאבק במחלה הנוראה שהתגלתה בגופו והוא בן 23 בלבד בפטירתו.
 
לפני כחודש וחצי התארס בשעטו''מ לקול מצהלות בני משפחתו וחבריו בישיבת 'קהילות יעקב' ביישוב חזון יחזקאל, מיד לאחר אירוסיו חש בכאבים עזים ואושפז בביה''ח שם גילו הרופאים כי בגופו מקננת המחלה הנוראה ל''ע, בשבועות האחרונים שכב ללא הכרה ובפי כל נישאו תפילות לרפואתו השלימה לאחר שהוסיפו לו את השם 'ירוחם'.
 
בערב שבת לאחר חצות היום הידרדר מצבו והשיב את נשמתו ליוצרה כשסביב למיטתו נמצאים חביריו מישיבתו.הבחור ז''ל היה בחור צנוע במיוחד, והיה ידוע ברגש המיוחד אותו חנן הקב''ה.
 
מסע ההלוויה יצא מבית החולים 'תל השומר' לבית החיים סגולה בפ''ת, שם נאמר 'קדיש' בקול בוכים על ידי אביו הרב משה שיבלחט''א, על יד הקבר הטרי דקות לפני כניסת השבת.
 
אמש, (מוצש"ק) הגיע ראש ישיבתו הגאון רבי חיים קלופט שליט''א, לבית המשפחה ברחוב הרב מלצר יחד עם תלמידיו שם מסר דברי מספד בקול בוכים לע''נ תלמידו המובהק שנסתלק בטרם עת, ראש הישיבה הזכיר שאע''פ שראש חודש אפילו הכי אני מספידו.
 
 
יהי זכרו ברוך.