מוכנים לפתיחת שנת הלימודים
בחברת החשמל מוכנים לפתיחת שנה"ל
מחוז ירושלים של חברת החשמל ביצע 35 חיבורי חשמל חדשים והגדלת חיבורים קיימים, ב- 6 רשויות מקומיות לקראת שנת הלימודים שתפתח בשבוע הבא
איתן פריד, ו' באלול תש"ע - 16/08/2010 11:47
כמדי שנה פונה חברת החשמל לרשויות המקומיות ולחברות פיתוח, במטרה לקדם ולמקד את חיבור מוסדות החינוך לרשת החשמל ולעמוד ביעדים לקראת שנת הלימודים החדשה. מחוז ירושלים פנה לרשויות כבר בחודש מאי השנה, ובין הרשויות שביקשו חיבורי חשמל חדשים היו העיריות ירושלים, בית-שמש, ביתר-עילית, והמועצות בנימין, בית-אל, בית אריה, קדומים, ומזמינים נוספים בשטח הגיאוגרפי של המחוז.
חברת החשמל ריכזה מאמץ מיוחד לחבר במהירה את מוסדות החינוך לחשמל, על מנת לאפשר את פתיחת שנת הלימודים תשע"א כסדרה.