יום ראשון כ"ד בכסלו תשפ"ב 28/11/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

מקומון

סככות חדשות הותקנו בתחנות במודיעין-עילית

עם בוא ימי הקיץ – נערכים בעירייה להקל על הנוסעים בתחנות האוטובוסים

משה שוורץ ב' באייר תשס"ט - 26/04/2009 12:10
בשכונות ברכפלד והגבעה הדרומית במודיעין-עילית, הותקנו לאחרונה סככות חדשות בתחנות האוטובוסים, וזאת במסגרת השיפור לשירות התחבורה הציבורית בעיר, עבור ציבור הנוסעים הגדול הממתין בתחנות.
 
מ"מ רה"ע ומחזיק תיק התחבורה הרב גדעון הכהן, מסר כי נוספו תחנות אוטובוסים חדשות, וזאת במסגרת שדרוג התחבורה הפנימית בעיר והוספת קו 4 מהגבעה הדרומית.
 
"אנו משתדלים להיות כל העת עם יד על הדופק בכל פרט, וליתן מענה לכל הבעיות. נשמח תמיד לקבל פניות של הציבור לשיפור השירות למען רווחת התושבים", אמר הרב גדעון הכהן, עם הצבת הסככות החדשות שיצלו על הנוסעים הממתינים לאוטובוסים תחת השמש הקופחת.