שבת כ"ב באדר א תשפ"ד 02/03/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

ספר

הדמעה הזאת מיותרת

מחבר: נעמה
מו"ל: רובינשטיין ספרים


הכריכה האחורית:

ברכה, כלתה של חדוה, חזרה לבית הוריה אחרי תשעה חודשי נישואים. האם אפשר להשיב את הזוג הביתה? מי יעשה זאת וכיצד? איך מתמודדים עם הדיבורים והשמועות? האם יש או אין קשר בין צביה, בתה של חדוה, לבין ברכה?

איזו מדמועתיה של חדוה מיותרת? למה היא לא חדלה לרצות ולפייס?
קשרים מרתקים נרקמים בין הדמויות, הבנות מחודשות על עצמם ועל הסובבים, פגישות יעוץ שנותנות כלים, דמעות והומור משמשים בערבוביה.

לפעמים נמאס לכם מהכל? מתחשק לברוח? אתם חשים שאין לכם כלים למציאות התובענית והמבלבלת שבה אתם נתונים? 'הדמעה הזאת מיותרת' יפתח לכם חלונות בנפש, ויעניק הרבה כלים מחודשים ועשירים להתמודדות יומיומית עם כולם ועם הכל.

זוכרים את '22 נדרים'?
נעמה הצליחה לעשות זאת שוב. מילותיה פורטות על מיתרים עמוקים מאוד בלבבות, מעוררות הזדהות, מרגשות ומובילות למסקנות ערכיות ובונות. אולי תסכימו, אולי תתווכחו, אפשר שגם וגם, מה שבטוח: לא תשארו אדישים לספר הזה.


()
 1. 1. ספר מעולה
  נעמי 29/03/2009 14:31
  ספר שנוגע בנושא רגיש וסגור.

  הפתחות לנושא ולמידתו חוסכת את אותו דמעה