יום שישי ט"ז בחשון תשפ"ב 22/10/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

אושר תקציב מבקר המדינה לשנת 2010

חברי ועדת הכספים שיבחו והיללו את מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס, ואישרו את תקציב משרדו

שמואל ברזל י"ד בתמוז תשס"ט - 06/07/2009 18:42
ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום (ב') את תקציב משרד מבקר המדינה לשנת 2010. בדיון שיבחו כל חברי הוועדה את מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס על פועלו ועבודתו. 
 
יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני אמר, כי "במציאות בה אנו חיים כאשר ישנם כאלו שמנצלים את כוחם ומעמדם לדברים שליליים. מבקר המדינה עומד כחוד החנית בכל נושא הביקורת במדינה, הוועדה כולה עומדת לצידך ותומכת בך ובעבודתך המאומצת" אמר.
 
ח"כ שלי יחימוביץ אמרה כי המבקר פועל באומץ לב ובפעלתנות מבורכת כאשר הוא היה זה שהתחיל את התהליך של השוויון של כל האזרחים בפני החוק. 
 
גם ח"כ יעקב אדרי וח"כ ציון פניאן בירכו את המבקר על עבודתו. "במהלך השנים נחשפנו להתקפות בלתי פוסקות על מבקר המדינה, אך זה מה שמוכיח כי הוא עושה את עבודתו נאמנה" אמר ח"כ פניאן. ח"כ יחימוביץ אמרה בתגובה לדבריהם, כי ראוי לשים לב לכך שלאחרונה ההתקפות פסקו, " מה שמוכיח שכולם מבינים שהמבקר צודק". ח"כ הרב אמנון כהן אמר, כי במידה ומבקר המדינה זקוק לתקציב נוסף, שלא יחשוש מלבקש זאת.
 
לאחר דברי השבח למבקר המדינה, הצביעו חברי וועדת הכספים פה אחד בעד הצעת התקציב.