יום שני ו' בסיון תשפ"א 17/05/2021
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

"היום השחור ביותר מאז מלחמת לבנון השניה"

צפו בתמונות במגבלות הצנזורה, מגל השריפות שפקד אמש את הארץ וגרם לנזק אדיר ליערות קק"ל. "היום השחור ביותר מאז מלחמת לבנון השניה". יו"ר קק"ל: "דורשים שהמשטרה תחקור חשד להצתה"

ישראל אייזן, י"ח בתמוז תש"ע - 30/06/2010 16:56
החום העז ששרר אתמול (ג') במדינה הביא לגל שריפות, הגדולה שבהן באזור בית שמש - במושב תירוש ושדות מיכה, שם עלו באש 2,600 דונם של חורש טבעי ויער נטוע. האש הגדולה גרמה לנזק כבד לרכוש ומספר בתים עלו באש. 

צוותים גדולים של כיבוי אש פעלו בעזרת מטוסי כיבוי שעות ארוכות. 3 כבאים נפגעו משאיפת עשן.

בקרן קיימת לישראל כינו את גל השריפות שהיה אתמול "היום השחור ביותר מאז מלחמת לבנון השניה". יו"ר קק"ל אפי שטנצלר  
אפי שטנצלר אמר: "עד לרגע זה נשרפו כ- 300 אלף עצים, יעברו 50 שנה עד שנוכל לשקם את הנזק העצום. אנו שוקלים לרשת את יערות קק"ל במצלמות. אנו דורשים ומצפים מהמשטרה לחקור את השרפות במידה ומדובר בהצתות".

צלם סוכנות הידיעות "חדשות 24" - יוסי גליק היה במקום ותיעד (מה שהותר לו לתעד מטעמי צנזורה). יחיאל גם הוא לא פיספס את המקום ומגיש לנו תמונות של מה שמותר לראות רק מרחוק.

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

טוג
  [צלם]

Yechiel
  [צלם]

Yechiel
  [צלם]

Yechiel
[צלם]

Yechiel
  [צלם]