יום שלישי ה' בכסלו תשפ"ג 29/11/2022
חפש

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

חדשות

מחאת הדרוזים טרם הסתיימה

נציגי הדרוזים מנסים בשעה זו להגיע להבנות עם המשטרה, שיובילו לפתיחת ציר התנועה, שנחסם בשעות האחרונות בשל מחאתם האלימה. על פי הערכות, העבודות יופסקו והצדדים יחלו במו"מ על הפקעת האדמות. "אין לנו דבר נגד השוטרים", אמר אחד המפגינים

ראובן שטיין, כ' באייר תש"ע - 04/05/2010 17:51
מחאת הדרוזים בצפון: נציגי הדרוזים מנסים בשעה זו (ג') להגיע להבנות עם המשטרה, שיובילו לפתיחת ציר התנועה שנחסם בשעות האחרונות בשל מחאתם האלימה. על פי הערכות, העבודות יופסקו והצדדים יחלו במו"מ על הפקעת האדמות.

המהומות החלו היום בשעות הצהריים, בכביש מספר 70 סמוך לדליית אל כרמל, במקום בו הפגינו מוקדם יותר דרוזים נגד הנחת צינור גז. נכון לעכשיו, המפגינים עוד מתעמתים עם כוחות המשטרה והכביש חסום לתנועה. שלושה מפגינים נעצרו בעימותים ושישה שוטרים נפצעו באורח קל.

"אנחנו אחים לנשק. אנחנו הגנו על מדינת ישראל ונגן על אדמתנו כאן באותה מידה. אין לנו עניין עם משטרת ישראל. נתניהו וכל היהודים במדינה צריכים לדעת שאנחנו לא נגד היהודים אלא בעד אדמתנו, זו זכותנו. לא נעזוב את המקום", אמר אחד המפגינים לכלי התקשורת.

לדברי המשטרה, העבודות אינן נעשות בשטחים ששייכים לתושבים. בכדי לאפשר את המשך קיומן של העבודות ולמנוע שיבושי תנועה, הוקם חפ"ק של המשטרה במקום ומאות שוטרים אבטחו את האזור.