יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

טרגדיה: הרה''ח רבי אברהם טייטלבויים התמוטט באמצע הקידוש ונפטר

ביום השבת, באמצע עריכת הקידוש, התמוטט לפתע הרה"ח ר' אברהם טייטלבוים ז"ל, ונפטר במקום מדום לב. כוחות ההצלה הגיעו רק לאחר כרבע שעה, כשכבר לא נותר מה לעשות. הלוויתו תצא הערב

ישראל אייזן, ט"ז בסיון תש"ע - 29/05/2010 22:25
טרגדיה והלם בבני ברק: בשבת נפטר הרה''ח רבי אברהם טייטלבויים ז'''ל המנוח ז''ל נפטר בפתאומיות מדום לב כשהיה באמצע קידוש בבית הכנסת 'מוהליבר' בבני ברק. במשך כרבע שעה חיכו לכוחות ההצלה שיגיעו לבצע בו החייאה, אולם אלו בוששו מלהגיע, והמנוח ז''ל השיב את נשמתו ליוצרו, כשהוא בן 50 שנה בפטירתו. גופתו נשארה בבית הכנסת, זאת בהוראת אחד ממורי ההוראה.
 
המנוח ז''ל הינו נו"נ לבעל ה'ישמח משה' זי''ע, שלפרנסתו עבד כקבלן. היה ידוע במעשי החסד הרבים אותם נהג לעשות ללא שום תמורה.
 
הותיר אחריו את רעייתו שתחי,' שבעה ילדים כששלושה מתוכם עדיין לא באו בברית הנישואין, ועשרות מכרים וידידים אשר דבר פטירתו הכתה אותם בהלם מוחלט.
 
מסע הלוויתו יצא הערב (מוצ"ש) בשעה 23:00 מביתו שברחוב מוהליבר 18 ותעבור דרך בית הכנסת 'שלייכער' ברחוב מיימון בבני ברק, שם התפלל כל חייו, לבית החיים סגולה בפתח תקוה, שם יטמן למנוחת עולמים.
 
שנשמע ונתבשר בשורות טובות.
 1. 1. דאבדין ואינם משתכחין
  מיכלי י 30/05/2010 16:56
  גם אנחנו משתתפים בצערכם!!!