יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בד''ה: הרב הצדיק רבי יחיא צובארי זצ''ל

לאחר שבוע של מחלה חריפה נפטר לפני דקות אחדות בבית החולים איכילוב הרה"צ רבי יחיא צובארי זצ"ל, רב בית הכנסת'תורה ותפילה' בתל אביב. הלוויתו תצא מחר בבוקר מתל אביב

אוריאל סבן, י"ג באייר תש"ע - 27/04/2010 22:38

בדקות האחרונות מגיעה הבשורה המרה אודות פטירתו החטופה של הרב הצדיק רבי יחיא צובארי זצ''ל, רב בית הכנסת 'תורה ותפילה' בתל אביב. הבשורה יוצאת מבית החולים איכילוב שבתל אביב, שם היה מאושפז בשבוע האחרון, לאחר שחלה בדלקת ריאות חריפה. הבוקר (ג') לאחר שנתקף בקוצר נשימה, הוכנס למחלקת הטיפול נמרץ בבית החולים, אך לפני דקות האחרונות התבשרנו כי השיב את נשמתו ליוצרה.
 
הגר''י צובארי זצ''ל נולד בתימן לאביו, רבי סלימאן ז''ל, והיה ידוע במידת צדקותו ופרישותו, כשגדלותו בתורה היתה לשם דבר. בן 81 היה בפטירתו.
 
הותיר אחריו בנים ובנות ההולכים בדרכו, ואת בנו, יבלחט''א, הרה''ג רבי שמואל צברי, מנהל תלמוד תורה 'דרכי אי''ש' בבני ברק, ובעל מחבר ספר 'השיטות'.
 
מסע הלוויתו ייצא מחר (ד') בשעה 12:30 מבית הכנסת 'תורה ותפילה' ברחוב התבור 14 ובבית העלמין ירקון בשעה 14:00 בצהריים. (תל אביב)

שם יטמן למנוחת עולמים
 
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.