יום שני כ"ב באייר תשפ"ב 23/05/2022
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

האדמו"ר מנאראל בארץ

כ"ק האדמו"ר מנאראל שליט"א נחת אמש בישראל לקראת יום השנה לפטירת אמו ע"ה. צלם 'טוג' השתתף במעמד קבלת פנים בבית מדרשו ברחוב רש"י בבני ברק

יעקב קליין וישראל אייזן, ז' באייר תש"ע - 21/04/2010 19:06
כ"ק האדמו"ר וגאב''ד נאראל שליט''א, הגיע אמש לארה"ק, לקראת יום השנה לפטירת אמו הרבנית ע"ה. האדמו''ר יצא ממקום שהותו בעיירה פלטבוש בארה''ב, ונחת לפנות ערב (ד') בנמל התעופה בן גוריון.

מעמד קבלת הפנים נערך לאחר תפילת ערבית בבית מדרשו ברחוב רש"י בבני ברק. כמו כן האדמו''ר עלה לפקוד את ציון אמו ע''ה.

כ''ק האדמו''ר שליט''א מנאראל ישאר בארץ עד לאחר ל''ג בעומר, כשבליל ל''ג בעומר ידליק את המדורה לכבוד התנא האלוקי רשב''י ברחבת בית מדרשו בליווי תזמורת, לאחר מכן יעלה יחד עם חסידיו לאתרא קדישא מירון לתפילה לרגל יום ההילולא ולאחרי זה ישוב למעונו בפלטבוש.

קבלת פנים בנארל
 
כפי שדווח אמש ב'טוג', הגיע לארץ כ''ק האדמו''ר וגאב''ד נאראל שליט''א. האדמו''ר הגיע לרגל יום היארצייט של אמו הרבנית ע''ה, ולרגל הילולת רשב''י בל''ג בעומר. תחילה הגיע האדמו''ר לבית מדרשו, שם התפלל תפילת מעריב. לאחר מכן ספר האדמו''ר ספירת העומר ברוב עם.
 
לאחר תפילת מעריב התקיימה במקום מעמד 'קבלת פנים' בהשתתפות קהל החסידים ומתפללי בית המדרש, כשהאדמו''ר מחלק לחיים, ונושא מדברות קדשו.
 
צלם 'טוג' גדי גלצר השתתף בטיש ומגיש גלריה

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]

גדי גלצר
  [צלם]