יום שלישי ט"ו בניסן תשפ"ד 23/04/2024
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

בד"ה: הרה"ח רבי יהודה אריה רודיך ז"ל

הלילה נפטר בשוויץ הרה"ח רבי יהודה אריה רודיך ז"ל מחשובי חסידי ויז'ניץ, לאחר שבתקופה האחרונה נאלץ לעבור ניתוח לב בבית-חולים בשוויץ

ישראל אייזן, ז' באייר תש"ע - 21/04/2010 14:24

הלילה נפטר בשוויץ הרה"ח רבי יהודה אריה רודיך ז"ל מחשובי חסידי ויז'ניץ, לאחר שבתקופה האחרונה חלה ונאלץ לעבור ניתוח בליבו בבית החולים בשוויץ. לאחר שהניתוח לא הצליח, השיב את נשמתו לבוראה.

בן 77 היה בפטירתו. התגורר בעיר בני ברק וקבע את מקום תפילתו בביהמ"ד ויז'ניץ ברחוב רבי טרפון בעיר. שימש כמקים וחבר הנהלת 'עזרת נישואין' דחסידי ויז'ניץ ואף שימש כגזבר.

השאיר אחריו בנים ובנות, בינהם את בנו הרב יצחק רודיך שיבלחט"א, מנהל אגד למגזר החרדי. היה מחותנו של חה''כ הרב מנחם אליעזר מוזס.

מסע הלוויתו תצא בשעה 19:30 מביתו ברחוב אביי ורבא 9 בב"ב, תעבור דרך בית המדרש ויז'ניץ ברחוב רבי טרפון, משם תעבור דרך ביהמ"ד הגדול בקריה בב"ב, לבית החיים ויז'ניץ - שם יטמן למנוחת עולמים.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.