שבת ל' בכסלו תשפ"ב 04/12/2021
חפש
 • טורקיה על המשט: תקרית בין ידידות

  דיפלומטים טורקיים שהגיעו לוושינגטון הסבירו, כי טורקיה תמשיך לנהל יחסים דיפלומטים קרובים עם ישראל, וכי היא רואה את תקרית המשט כ"תקרית בין ידידות". ההבהרה מגיעה על רקע אזהרתו של אובמה לארדואן

  להמשך...

בראי היום

 • חג הסוכות

  Nati Shohat

  חג הסוכות משופע במצוות רבות, מצוות סוכה מצוות ארבעת המינים ומצוות שמחת החג, מצוות חג זה חביבות ביותר על עם ישראל שמזיל מאונו והונו לקיים את מצוות החג בהידור.

  למאמר המלא...

מקומון

 • מי מתנכל למשרד התברואה?

  שמואל בן ישי - חדשות 24

  גורמים עוינים הציתו אש זדונית שכילתה את משרד אגף התברואה בעיריית ירושלים. המשטרה בודקת את הקשר בין המקרה למקרי האלימות האחרים שנראו בימים האחרונים בירושלים

  לכתבה המלאה...

נסיונות

 • וויתרתם? תקבלו

  לכתבה המלאה...

מקום ואתר

 • הכל אודות ים המוות

  Yechiel

  בימים האחרונים מנפץ מד"א את התובנה, לפיה אי אפשר לטבוע בים המלח, בגלל הציפה שבו. מסתבר שהסיבות לטביעה בו הן אחרות לגמרי, ורק השנה מת בו אדם אחד. יחיאל בראון מספר הכל אודות הקבר הכי נמוך בעולם. מרתק

  לכתבה המלאה...

הצטרף לרשימת תפוצה

נא הכנס מייל תקני
הרשם
הצטרפותכם לרשימת התפוצה – לכבוד היא לנו, בקרוב יחד עם השקתה של מערכת העדכונים והמידע תעודכנו יחד עם עשרות אלפי המצטרפים שנרשמו כבר.
בברכה מערכת 'עולם התורה'

אנ"ש

הילולת ה'אמרי יוסף' מספינקא זי"ע

יום הילולת בעל 'אמרי יוסף' מספינקא יחול היום, לרגל ההילולא יערכו טישים בריכוזי החסידות ברחבי הארץ. מחר תתקיים העליה המרכזית לציונו ב'סגולה'

ישראל אייזן, ה' באייר תש"ע - 19/04/2010 17:35
הערב (ב') יחול יום הילולת הרה"ק בעל ה'אמרי יוסף' מספינקא זי''ע. אלפים צפויים לפקוד החל מהערב את ציונו באוהל אדמור"י בית ספינקא בבית החיים 'סגולה' בפתח תקוה, שם יעתירו לישועת הכלל והפרט.

העלייה המרכזית לציון תתקיים מחר אחה"צ בראשות כ"ק האדמו"ר מספינקא שליט''א, ולאחר מכן תתקיים סעודת הילולא מרכזית בבית המדרש הגדול דחסידי ספינקא ברחוב דונולו בני ברק. הערב יערוך האדמו''ר שליט''א את שולחנו בעיר מודיעין עילית בשעה 8:30 בבניני התאומים בעיר.
 
כמו כן, יערכו צאצאיו טישים לזכרו: כ"ק האדמו"ר מספינקא ירושלים, יערוך הערב סעודת הילולא בבית מדרשו ברח' סלנט בירושלים. כ"ק אדמו"ר מספינקא כהנא שליט''א, יערוך הערב שולחנו בבית מדרשו ברח' יהושע בבני ברק. כ''ק הרה''צ רבי מאיר אביש וייס שליט''א מספינקא רמת אהרון יערוך הערב את שולחנו בבית מדרשו 'תפארת יצחק' ברחוב יצחק מאיר הכהן 6 בב''ב, וכ''ק האדמו''ר מספינקא גני גד שליט''א בבית מדרשו בשכונת גני גד.
 
כ"ק אדמו"ר מתולדות צבי ספינקא מארה''ב יוצא הערב לאחר עריכת שולחנו בבית מדרשו בווילאמסבורג, לפקוד ציונו הק' של זקינו הק' בעל ה'אמרי יוסף' זי''ע.
 
זכותו של בעל ההילולא תגן בעדנו ובעד כלל ישראל אכי''ר